M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 37,13
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKWT/LED P 4-521/5 M
Fabrikantnummer:
7319
EAN:
04001088031630
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is een zeer betrouwbare en duurzame connector die is ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen. Het heeft een vrouwelijke, hoekige, 4-pins A-gecodeerde ontwerp met een transparante behuizing, werkend binnen een spanningsbereik van 10-30 V DC en een stroomsterkte van 4 A. De connector bevat drie LEDs (PNP) voor statusindicatie, wat zorgt voor een efficiënte bewaking van de aangesloten apparaten. De TPE oranje kabel heeft vier aders, elk met een geleidergrootte van 0,25 mm², waardoor deze perfect is voor verschillende elektrische verbindingen in veeleisende omgevingen. Belangrijke voordelen van deze kabel zijn de IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsklassen, die uitstekende weerstand bieden tegen water en stof, waardoor het ideaal is voor toepassingen die gereinigd moeten worden. De connector is gemaakt van hoogwaardige materialen, waaronder een roestvrijstalen koppelmoer en EPDM O-ring, wat zorgt voor een langdurige prestatie, zelfs onder zware bedrijfsomstandigheden. Bovendien voldoet het aan de IEC 61076-2-101 normen en is het geschikt voor meer dan 100 koppelingscycli, wat betrouwbare verbindingen in de loop van de tijd garandeert. Deze kabel is zeer geschikt voor gebruik in de voedsel- en drankindustrie, evenals in andere sectoren die robuuste en hygiënische elektrische verbindingen vereisen. De oranje TPE kabelmantel is vlamvertragend en de algehele constructie is vrij van siliconen, FCKW, cadmium en lood, wat resulteert in naleving van milieuveiligheidsnormen. Bovendien is de kabel UL-gecertificeerd en biedt goede chemische en oliebestendigheid, wat de geschiktheid voor verschillende industriële toepassingen verder verbetert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 7319 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | Transparent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 521 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.7 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, transparent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); TPE orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKWT/LED P 4-521/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut7319 |