M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 87,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKWT 5-522/25 M
Fabrikantnummer:
934734018
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is ontworpen voor hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen. Deze enkelzijdige cordset heeft een vrouwelijke, haakse 5-polige connector die A-gecodeerd is. De witte behuizing en bijpassende oranje TPE-kabel zorgen voor gemakkelijke identificatie en integratie in diverse installaties. Het ondersteunt werkspanningen tot 50 V AC / 60 V DC en een stroomcapaciteit van 4 A, wat het geschikt maakt voor veeleisende toepassingen.
Belangrijke voordelen van deze cordset zijn onder andere uitstekende weerstand tegen chemicaliën en oliën dankzij de hoogwaardige materialen, robuuste contactweerstand (≤ 10 mOhm) en superieure isolatieweerstand (> 10^9 Ohm). De cordset is geschikt voor een breed bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +105°C, waardoor betrouwbaarheid in verschillende bedrijfsomstandigheden wordt gegarandeerd. Het biedt beschermingsgraden van IP65, IP67, IP68 (1m/24h) en IP69K-naleving, waardoor het ideaal is voor 'wash-down' toepassingen.
Deze cordset is geschikt voor toepassingen in de voedsel- en drankenindustrie, autofabrikanten en elke industriële omgeving die betrouwbare sensor/actuatorverbindingen vereist. De 5-aderige, 0,25 mm² TPE-kabel is ideaal voor zowel vaste als flexibele installaties, wat de veelzijdigheid en praktische bruikbaarheid verder vergroot.
Belangrijke voordelen van deze cordset zijn onder andere uitstekende weerstand tegen chemicaliën en oliën dankzij de hoogwaardige materialen, robuuste contactweerstand (≤ 10 mOhm) en superieure isolatieweerstand (> 10^9 Ohm). De cordset is geschikt voor een breed bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +105°C, waardoor betrouwbaarheid in verschillende bedrijfsomstandigheden wordt gegarandeerd. Het biedt beschermingsgraden van IP65, IP67, IP68 (1m/24h) en IP69K-naleving, waardoor het ideaal is voor 'wash-down' toepassingen.
Deze cordset is geschikt voor toepassingen in de voedsel- en drankenindustrie, autofabrikanten en elke industriële omgeving die betrouwbare sensor/actuatorverbindingen vereist. De 5-aderige, 0,25 mm² TPE-kabel is ideaal voor zowel vaste als flexibele installaties, wat de veelzijdigheid en praktische bruikbaarheid verder vergroot.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934734018 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 522 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, A-coded, white body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; TPE orange cable, 5-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKWT 5-522/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934734018 |