M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRSWT 8-523/0,05 M
Fabrikantnummer:
13672
EAN:
04001088063150
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is ontworpen met een mannelijke, haakse, 8-pins, A-gecodeerde connector. De witte behuizing is gemaakt van PP-GF voor duurzaamheid en biedt een stabiele verbinding met een schroefkoppelingsbevestiging. De connector kan tot 30 V AC/DC en 2 A aan. De kabel is vervaardigd uit vlamvertragend TPE-V en is oranje van kleur. Deze kabel heeft een diameter van 6,2 mm en bevat 8 draden, elk 0,25 mm² groot. Gecertificeerd volgens IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsnormen, is deze kabelset perfect voor gebruik in ruwe omstandigheden, waardoor deze ideaal is voor industriële toepassingen die vaak afspoelen vereisen. Met een omgevingstemperatuurbereik voor gebruik van -40°C tot +105°C is dit product geschikt voor verschillende toepassingen, waaronder sensoren en actuatoren in voedsel- en drankenverwerkingsomgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 13672 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 523 |
| Kabellengte: | 0.05 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.2 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, angled, 8-pin, A-coded, white body, 30 V AC/DC, 2 A; TPE orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRSWT 8-523/0,05 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13672 |