M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 31,03
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKWT 5-522/5 M
Fabrikantnummer:
934734014
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is een essentieel onderdeel voor industriële toepassingen die betrouwbare en robuuste verbindingen vereisen. Deze enkelzijdige kabelset heeft een vrouwelijke connector die hoekig en 5-pins is, A-gecodeerd. De witte behuizing past bij de industriële esthetiek, terwijl de robuuste TPE oranje kabel uitstekende zichtbaarheid en duurzaamheid biedt. Werkend op 50 V AC / 60 V DC met een nominale stroom van 4A, is deze kabelset geschikt voor verschillende gevoelige toepassingen en zorgt tegelijkertijd voor veiligheid en betrouwbaarheid. De connector is ontworpen met een roestvrijstalen koppelingsmoer voor veilige bevestiging. Daarnaast bevat de kabel vijf draden van 0,25 mm², wat zorgt voor een optimale balans tussen flexibiliteit en sterkte.
Een van de belangrijkste voordelen van de M12 F&B kabelset is zijn wasbestendigheid, waardoor hij ideaal is voor omgevingen waar hygiëne en netheid van het grootste belang zijn. De IP67, IP68 en IP69K ratings zorgen verder voor zijn weerstand tegen water en stof, wat hem een betrouwbare keuze maakt voor zware omgevingen. De TPE oranje kabel is vlamvertragend, siliconenvrij en bestand tegen chemicaliën en olie, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurige prestaties, zelfs onder uitdagende omstandigheden.
Deze kabelset is perfect voor toepassingen in diverse industrieën, waaronder voedsel- en drankverwerking, waar regelmatige wasbeurten noodzakelijk zijn. Het is ook geschikt voor gebruik in automatiseringssystemen, sensor/actuator-verbindingen en andere industriële omgevingen die high-performance verbindingen vereisen.
Een van de belangrijkste voordelen van de M12 F&B kabelset is zijn wasbestendigheid, waardoor hij ideaal is voor omgevingen waar hygiëne en netheid van het grootste belang zijn. De IP67, IP68 en IP69K ratings zorgen verder voor zijn weerstand tegen water en stof, wat hem een betrouwbare keuze maakt voor zware omgevingen. De TPE oranje kabel is vlamvertragend, siliconenvrij en bestand tegen chemicaliën en olie, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurige prestaties, zelfs onder uitdagende omstandigheden.
Deze kabelset is perfect voor toepassingen in diverse industrieën, waaronder voedsel- en drankverwerking, waar regelmatige wasbeurten noodzakelijk zijn. Het is ook geschikt voor gebruik in automatiseringssystemen, sensor/actuator-verbindingen en andere industriële omgevingen die high-performance verbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934734014 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 522 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, A-coded, white body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; TPE orange cable, 5-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKWT 5-522/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934734014 |