M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset
€ 32,92
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKWT 4-3-520/10 M
Fabrikantnummer:
934734003
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset is een zeer duurzame en betrouwbare verbindingsoplossing ontworpen voor industriële omgevingen. Het beschikt over een vrouwelijke, haakse, 4-polige A-gecodeerde connector en een stevige witte behuizing, wat zorgt voor een veilige bevestiging en robuuste prestaties in wash-down toepassingen. De cordset heeft een capaciteit van 230 V AC/DC en een nominale stroom van 4 A, waardoor het geschikt is voor diverse automatiserings-, sensor- en actuator toepassingen. De TPE oranje kabel, bestaande uit 3 draden met een geleidergrootte van 0,25 mm², biedt uitstekende chemische en oliebestendigheid en is vrij van siliconen, FCKW, cadmium en lood.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere de hoge beschermingsgraad (IP65, IP67, IP68, IP69K), die betrouwbaarheid garandeert, zelfs in de meest veeleisende omgevingen. De cordset ondersteunt ook een breed scala aan toepassingen dankzij zijn temperatuurbereik van -40 °C tot +105 °C. De gebruikte materialen, waaronder een PP-GF gegoten behuizing en een roestvrijstalen bevestiging, zorgen voor duurzaamheid en een lange levensduur.
Dit product is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, sensor en actuator connecties en omgevingen die reinigingscapaciteit vereisen. Of het nu wordt gebruikt in fabrieken, productielijnen of veeleisende buitenomgevingen, de M12 F&B cordset zorgt voor betrouwbare verbindingen en robuuste prestaties.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere de hoge beschermingsgraad (IP65, IP67, IP68, IP69K), die betrouwbaarheid garandeert, zelfs in de meest veeleisende omgevingen. De cordset ondersteunt ook een breed scala aan toepassingen dankzij zijn temperatuurbereik van -40 °C tot +105 °C. De gebruikte materialen, waaronder een PP-GF gegoten behuizing en een roestvrijstalen bevestiging, zorgen voor duurzaamheid en een lange levensduur.
Dit product is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, sensor en actuator connecties en omgevingen die reinigingscapaciteit vereisen. Of het nu wordt gebruikt in fabrieken, productielijnen of veeleisende buitenomgevingen, de M12 F&B cordset zorgt voor betrouwbare verbindingen en robuuste prestaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934734003 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 520 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.3 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, white body, 230 V AC/DC, 4 A; TPE orange cable, 3-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKWT 4-3-520/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934734003 |