M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset
€ 73,18
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKT 5-522/20 M
Fabrikantnummer:
934733017
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset is ontworpen voor veeleisende omgevingen en biedt betrouwbare connectiviteit met een 5-pins, A-gecodeerde, vrouwelijke connector. Het beschikt over een duurzame witte behuizing die bestand is tegen reinigingsprocessen, waardoor het ideaal is voor toepassingen in de voedingsmiddelen- en drankenindustrie. De connector werkt op 50 V AC / 60 V DC met een stroomsterkte van 4 A. De aangehechte oranje TPE-kabel bevat 5 draden met een geleidergrootte van 0,25 mm², wat stabiliteit en prestaties garandeert. De cordset is ongeschermd met een rechte uitvoering en is vervaardigd van hoogwaardige materialen, met een hoge beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K om water- en stofindringing te weerstaan. Het biedt goede chemische en oliebestandheid en voldoet aan verschillende veiligheidskeurmerken, wat het een veelzijdige en conforme keuze maakt voor industriële automatiseringstaken. Deze cordset is een betrouwbare oplossing voor sensor- en actuatorverbindingen, vooral in omgevingen die frequente reiniging of blootstelling aan vocht vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934733017 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 522 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, white body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; TPE orange cable, 5-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKT 5-522/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934733017 |