M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkele Kranset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRSWT 3-520/20 M
Fabrikantnummer:
934736005
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkele Kranset is een geavanceerde en robuuste connector die is ontworpen voor veeleisende industriële omgevingen. Met een mannelijke, hoekige constructie biedt deze 4-polige, A-gecodeerde kranset betrouwbare connectiviteit voor een breed scala aan toepassingen. De witte behuizing is vervaardigd van hoogwaardige materialen die bestand zijn tegen zware werkomstandigheden, terwijl de TPE oranje kabel zowel vlamvertragend als bestand tegen chemische stoffen en olie is. Dit kranset kan een bedrijfsspanning tot 230 V AC/DC en een stroom van 4 A aan, wat zorgt voor betrouwbare prestaties. De IP65, IP67, IP68 en IP69K-classificaties garanderen een hoge mate van bescherming tegen stof en water. Met zijn robuuste ontwerp ondersteunt deze connector een breed temperatuurbereik en is geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934736005 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 520 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.3 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, angled, 4-pin, A-coded, white body, 230 V AC/DC, 4 A; TPE orange cable, 3-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRSWT 3-520/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934736005 |