M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Eenzijdige Aansluitkabel
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRSWT 8-523/15 M
Fabrikantnummer:
934736022
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Eenzijdige Aansluitkabel is zorgvuldig ontworpen voor gebruik in veeleisende omgevingen waar reiniging en ontsmetting noodzakelijk zijn. De mannelijke hoekige connector heeft 8 pinnen en A-codering en een witte behuizing die geschikt is voor 30 V AC/DC en 2 A. De TPE oranje kabel bestaat uit acht 0,25 mm² draden en is zeer bestendig tegen chemicaliën en olie, wat duurzaamheid en betrouwbaarheid in zware omstandigheden waarborgt. De aansluitkabel voldoet aan de beschermingsgraden IP65, IP67, IP68, en IP69K, wat hem geschikt maakt voor verschillende industriële toepassingen die een hoge mate van water- en stofbestendigheid vereisen.
Voordelen van dit product zijn onder andere het robuuste ontwerp geschikt voor reinigingsomgevingen, uitstekende bestendigheid tegen chemicaliën en olie, hoge IP-beschermingsgraden en een lange levensduur met meer dan 100 koppelcycli. De hoekige oriëntatie en beveiligde schroefkoppeling zorgen voor een stevige en betrouwbare verbinding, terwijl het witte en oranje kleurenschema identificatie vergemakkelijkt. Bovendien voldoet deze aansluitkabel aan strenge internationale normen, waaronder IEC 61076-2-101 en diverse UL-certificeringen.
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Eenzijdige Aansluitkabel is ideaal voor automatiseringssystemen in de voedings- en drankenindustrie, farmaceutische omgevingen en andere toepassingen waar hygiëne en reinheid cruciaal zijn. Met meerdere lengteopties biedt het flexibiliteit in installatie en voldoet het aan diverse behoeften in sensor- en actuatorverbindingen, waardoor naadloze integratie in verschillende opstellingen wordt gewaarborgd.
Voordelen van dit product zijn onder andere het robuuste ontwerp geschikt voor reinigingsomgevingen, uitstekende bestendigheid tegen chemicaliën en olie, hoge IP-beschermingsgraden en een lange levensduur met meer dan 100 koppelcycli. De hoekige oriëntatie en beveiligde schroefkoppeling zorgen voor een stevige en betrouwbare verbinding, terwijl het witte en oranje kleurenschema identificatie vergemakkelijkt. Bovendien voldoet deze aansluitkabel aan strenge internationale normen, waaronder IEC 61076-2-101 en diverse UL-certificeringen.
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Eenzijdige Aansluitkabel is ideaal voor automatiseringssystemen in de voedings- en drankenindustrie, farmaceutische omgevingen en andere toepassingen waar hygiëne en reinheid cruciaal zijn. Met meerdere lengteopties biedt het flexibiliteit in installatie en voldoet het aan diverse behoeften in sensor- en actuatorverbindingen, waardoor naadloze integratie in verschillende opstellingen wordt gewaarborgd.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 934736022 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 523 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.2 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, angled, 8-pin, A-coded, white body, 30 V AC/DC, 2 A; TPE orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRSWT 8-523/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934736022 |