M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabenset
€ 66,21
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKT 8-523/10 M
Fabrikantnummer:
934733021
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset is ontworpen voor betrouwbare prestaties in zware omgevingen. Voorzien van een vrouwelijke, rechte 8-pins, A-gecodeerde connector met een witte behuizing, is het zeer geschikt voor toepassingen in de voedingsmiddelen- en drankenindustrie. De kabelset is geschikt voor 30 V AC/DC en 2 A, en zorgt voor veilige verbindingen met minimale contactweerstand. De oranje TPE-kabel heeft 8 draden met een geleidergrootte van 0,25 mm², wat uitstekende duurzaamheid en geleiding biedt.
Dit product is ontworpen om rigoureuze wasprocedures te weerstaan, waardoor het onmisbaar is voor hygiënische operaties. Het biedt een hoge bescherming tegen binnendringen met IP65, IP67, IP68 en IP69K-classificaties, en garandeert volledige weerstand tegen stof en water. De robuuste constructie van de kabelset wordt versterkt door het gebruik van CuZn en Cu/Au contactmaterialen, gekoppeld aan EPDM afdichtingen voor extra bescherming tegen omgevingsfactoren.
Ideaal voor gebruik in geautomatiseerde systemen binnen de levensmiddelenindustrie, de kabelset zorgt voor veerkracht en efficiëntie. Het voldoet aan strikte veiligheidsnormen zoals RoHS en UL 2238, voor betrouwbaar gebruik in verschillende industriële omgevingen. Het ontwerp van de oranje kabel heeft ook vlamvertragende eigenschappen en is beschikbaar in verschillende lengtes voor flexibiliteit in installatie.
Dit product is ontworpen om rigoureuze wasprocedures te weerstaan, waardoor het onmisbaar is voor hygiënische operaties. Het biedt een hoge bescherming tegen binnendringen met IP65, IP67, IP68 en IP69K-classificaties, en garandeert volledige weerstand tegen stof en water. De robuuste constructie van de kabelset wordt versterkt door het gebruik van CuZn en Cu/Au contactmaterialen, gekoppeld aan EPDM afdichtingen voor extra bescherming tegen omgevingsfactoren.
Ideaal voor gebruik in geautomatiseerde systemen binnen de levensmiddelenindustrie, de kabelset zorgt voor veerkracht en efficiëntie. Het voldoet aan strikte veiligheidsnormen zoals RoHS en UL 2238, voor betrouwbaar gebruik in verschillende industriële omgevingen. Het ontwerp van de oranje kabel heeft ook vlamvertragende eigenschappen en is beschikbaar in verschillende lengtes voor flexibiliteit in installatie.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 934733021 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 523 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.2 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, white body, 30 V AC/DC, 2 A; TPE orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKT 8-523/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934733021 |