M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Aanvoerapparatuur Enkelzijdige Cordset
€ 49,43
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKWT/LED W 4-521/10 M
Fabrikantnummer:
12809
EAN:
04001088050228
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Aanvoerapparatuur Enkelzijdige Cordset is ontworpen voor veeleisende omgevingen en heeft een female, hoekig, 4-pins A-gecodeerd ontwerp. Met een robuuste, transparante behuizing en een betrouwbare TPE oranje 4-draads kabel biedt deze cordset uitstekende prestaties onder zware omstandigheden. Werkend op 10-30 V DC en tot 4 A, is het uitgerust met 3 goed zichtbare PNP LEDs voor effectieve monitoring.
Deze cordset is ideaal voor toepassingen die een hoge beschermingsgraad vereisen, zoals IP65, IP67, IP68, en IP69K, dat zorgt voor minimale binnendringing van stof en water, zelfs tijdens hogedrukreinigingen. De constructiematerialen, inclusief roestvrij staal en een duurzame EPDM O-ring, bieden sterkte en betrouwbaarheid. Chemische- en oliebestendigheid en RoHS-naleving verhogen de bruikbaarheid verder.
Perfect voor industriële automatisering en sensor/actuator verbindingen, is de compatibiliteit van de cordset met diverse apparatuur een veelzijdige keuze. Het weerstaat temperaturen van -40 °C tot +105 °C en is geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, conform de IEC 61076-2-101 standaard.
Deze cordset is ideaal voor toepassingen die een hoge beschermingsgraad vereisen, zoals IP65, IP67, IP68, en IP69K, dat zorgt voor minimale binnendringing van stof en water, zelfs tijdens hogedrukreinigingen. De constructiematerialen, inclusief roestvrij staal en een duurzame EPDM O-ring, bieden sterkte en betrouwbaarheid. Chemische- en oliebestendigheid en RoHS-naleving verhogen de bruikbaarheid verder.
Perfect voor industriële automatisering en sensor/actuator verbindingen, is de compatibiliteit van de cordset met diverse apparatuur een veelzijdige keuze. Het weerstaat temperaturen van -40 °C tot +105 °C en is geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, conform de IEC 61076-2-101 standaard.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12809 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | Transparent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 521 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.7 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, transparent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); TPE orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKWT/LED W 4-521/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut12809 |