M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabel
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRST 5-522/20 M
Fabrikantnummer:
934735017
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabel is ontworpen voor veeleisende omgevingen waar hygiëne en hoge weerstand tegen reinigingsmiddelen cruciaal zijn. Deze kabel heeft een rechte, mannelijke connector met 5 pinnen, A-gecodeerd, en een robuuste TPE oranje kabel met 5 draden en een geleidergrootte van 0.25 mm². Het ondersteunt een nominale spanning van 50 V AC / 60 V DC en een stroom van 4 A. Het connectorlichaam is gemaakt van duurzame materialen zoals PP-GF en roestvrij staal, wat zorgt voor een langdurige prestatie onder zware omstandigheden. Bovendien heeft het hoge beschermingsklassen van IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor het geschikt is voor reinigbare toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934735017 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 522 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, A-coded, white body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; TPE orange cable, 5-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRST 5-522/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934735017 |