M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Aan actuator Enkeling-Ended Cordset
€ 39,33
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRST 4-521/10 M
Fabrikantnummer:
934735009
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Aan actuator Enkeling-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare oplossing voor industriële automatiseringssystemen. Met een rechte, mannelijke, 4-pins, A-gecodeerde connector met een witte behuizing, kan hij werken bij 230 V AC/DC en tot 4 A stroom verwerken. De oranje TPE-kabel, bestaande uit 4 draden met een dwarsdoorsnede van 0,25 mm², zorgt voor uitstekende duurzaamheid en flexibiliteit in zware omstandigheden. De connector montage voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen en biedt IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsklassen. Dit maakt het geschikt voor toepassingen die robuuste en krachtige connectoren vereisen, zoals voedingsmiddelen en dranken verwerking waar regelmatig afwasprocedures worden uitgevoerd.
Voordelen zijn onder andere uitstekende chemische en olie bestendigheid, een omgevings bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en het vermogen om tot 2 miljoen buigingscycli te verdragen. De materialen van de cordset zijn vrij van siliconen, FCKW, cadmium en lood, wat de naleving van verschillende milieuveiligheidsnormen garandeert. Bovendien garandeert UL- en RoHS-compliance dat het voldoet aan internationale veiligheids- en milieuregelingen.
Deze cordset is ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen in industriële automatiseringssystemen, vooral in omgevingen die frequente reiniging en blootstelling aan verschillende chemicaliën vereisen, zoals de voedingsmiddelen- en drankenindustrie. De sterke en flexibele TPE-kabel gecombineerd met hoogwaardige connectoren zorgt voor langdurige prestaties en betrouwbaarheid.
Voordelen zijn onder andere uitstekende chemische en olie bestendigheid, een omgevings bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en het vermogen om tot 2 miljoen buigingscycli te verdragen. De materialen van de cordset zijn vrij van siliconen, FCKW, cadmium en lood, wat de naleving van verschillende milieuveiligheidsnormen garandeert. Bovendien garandeert UL- en RoHS-compliance dat het voldoet aan internationale veiligheids- en milieuregelingen.
Deze cordset is ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen in industriële automatiseringssystemen, vooral in omgevingen die frequente reiniging en blootstelling aan verschillende chemicaliën vereisen, zoals de voedingsmiddelen- en drankenindustrie. De sterke en flexibele TPE-kabel gecombineerd met hoogwaardige connectoren zorgt voor langdurige prestaties en betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934735009 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 521 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.7 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, white body, 230 V AC/DC, 4 A; TPE orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRST 4-521/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934735009 |