M12 F&B (PVC) Sensor/Aktuator Inbouwconnector
€ 14,02
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRSFM 4
Fabrikantnummer:
46477
EAN:
04020841457616
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Aktuator Inbouwconnector is een essentieel onderdeel, ontworpen voor hoge prestaties en duurzaamheid. Deze mannelijke connector, met frontmontage en 4-pins configuratie, is A-gecodeerd en ongeblindeerd. De behuizing is vervaardigd uit hoogwaardig roestvrij staal in een elegante metallic grijze kleur. Hij werkt op een spanning van 230 V AC/DC en kan een stroom tot 4 A aan. Deze robuuste connector is geschikt voor uitdagende omgevingen, met beschermingsgraden van IP65, IP67 en IP69K wanneer correct gemonteerd. De connector beschikt over een schroefvergrendelingsmechanisme voor een veilige verbinding en maakt gebruik van soldeercontacten voor betrouwbare elektrische prestaties. De connector voldoet aan de IEC 61076-2-101 en DIN EN 60664-1 normen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor sensor- en aktuator toepassingen in automatiserings- en industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut46477 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP69K-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | EPDM |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 46477 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.75 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | White |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 70 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | PRSFM 4 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |