M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRST 4-96/5 M
Fabrikantnummer:
934637147
EAN:
04001088144514
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is ontworpen om betrouwbare verbindingen te bieden voor industriële toepassingen. De mannelijke, rechte 4-pins A-gecodeerde connector heeft een oranje behuizing en werkt op 230 V AC/DC met een nominale stroom van 4 A. Het is gemaakt van PVC-materialen, inclusief een zwarte kabel met 4 draden van 0,25 mm², wat zorgt voor duurzaamheid en flexibiliteit in verschillende omgevingen. De cordset is niet afgeschermd en voorzien van een koppelingsschroefbevestiging, in overeenstemming met strenge ontwerpstandaarden zoals IEC 61076-2-101, met een IP65/IP67-beschermingsgraad. Het brede temperatuurbereik (-25°C tot +50°C) en sterke weerstand tegen chemicaliën en oliën maken het geschikt voor zware omstandigheden in fabriekautomatisering, robotica en sensor/actuator interfaces.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934637147 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 096 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mainly plasticizer diffusion free; LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Artikelomschrijving: | PRST 4-96/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934637147 |