M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 48,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRST 4-07/25 M
Fabrikantnummer:
46896
EAN:
04020841533174
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset heeft een male, rechte, 4-polige, A-gecodeerde constructie in een oranje PVC-behuizing. Deze zeer duurzame cordset kan 230 V AC/DC aan en een stroomsterkte tot 4 A. De cordset bestaat uit een oranje PVC-kabel met 4 draden, elk met een geleidergrootte van 0.25 mm². Ontworpen volgens industriestandaarden, beschikt deze cordset over een robuuste constructie met een roestvrijstalen koppelschroefbevestiging, wat betrouwbare verbindingen onder verschillende omstandigheden garandeert. Het product is geschikt voor toepassingen die bescherming tegen IP65 en IP67 vereisen en werkt binnen een omgevingstemperatuurbereik van -25°C tot +50°C. Het is bijzonder nuttig voor verbindingen van sensoren en actuatoren in industriële automatiseringsomgevingen en biedt een goede chemische en oliebestendigheid. Aansluitcycli zijn beoordeeld op ≤ 100, wat langdurige prestaties verzekert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 46896 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Artikelomschrijving: | PRST 4-07/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut46896 |