M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRKWT/LED A 4-3-06/50 M
Fabrikantnummer:
55352
EAN:
04020841508998
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset van Lumberg Automation is ontworpen voor een veilige en betrouwbare sensor/actuator verbinding. Deze vrouwelijke, hoekige 4-pins A-gecodeerde connector heeft een transparante behuizing met twee PNP LEDs voor functieweergave. Werkend op 10-30 V DC met een nominale stroom van 4 A, is deze cordset uitgerust met een hoogwaardige PVC oranje kabel met 3 draden van 0,34 mm². De contactbasis is gemaakt van CuSn en verguld met Cu/Au, wat zorgt voor robuuste geleidbaarheid met lage contactweerstand. De gegoten behuizing is duurzaam en het bevestigingsmateriaal is van roestvrij staal, wat zorgt voor een lange levensduur. Het is geschikt voor omgevingstemperaturen van -25°C tot +50°C tijdens gebruik en biedt een uitstekende beschermingsgraad met IP65 en IP67 classificaties wanneer correct gemonteerd. Ideaal voor toepassingen in de voedsel- en drankenindustrie, biedt deze cordset ook een goede chemische en olie weerstand.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 55352 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | Transparent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 006 |
| Kabellengte: | 50 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, transparent body, 10-30 V DC, 4 A, with 2xLEDs (PNP); PVC orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Functie-indicator: | 2xLEDs (PNP) |
| Artikelomschrijving: | PRKWT/LED A 4-3-06/50 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut55352 |