M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRKWT/LED A 4-3-06/2 M
Fabrikantnummer:
13863
EAN:
04020841216619
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is een hoogwaardige verbindingsoplossing die voldoet aan industriële normen. Het beschikt over een vrouwelijke, hoekige ontwerp met 4 pinnen en A-codering. De behuizing is doorzichtig, waardoor interne componenten eenvoudig kunnen worden geïnspecteerd, en het bevat twee LED's (PNP) die dienen als functiewijzers. Deze kabelset werkt op 10-30 V DC en ondersteunt tot 4 A stroom. De bijbehorende oranje PVC-kabel is ontworpen met drie draden, elk met een grootte van 0.34 mm², wat zorgt voor betrouwbare overdracht van vermogen en signalen.
De doorzichtige behuizing en geïntegreerde LED's van deze kabelset bieden duidelijke visuele feedback, wat het gebruiksgemak verhoogt. Het is geschikt voor gebruik bij temperaturen van -25 °C tot +50 °C en biedt robuuste bescherming met een IP65 en IP67 klasse, wat duurzaamheid in verschillende industriële omgevingen garandeert. De hoogwaardige materialen, waaronder CuSn voor de contacten en PVC voor de gegoten behuizing, zorgen voor langdurige prestaties en weerstand tegen zware omstandigheden.
Deze kabelset is ideaal voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen. Het hoekige ontwerp is bijzonder nuttig in krappe ruimtes, en de oranje kabel zorgt voor zichtbaarheid in complexe bekabelingsomgevingen. De kabelset is RoHS-compatibel en is ontworpen voor eenvoudig en veilig installeren met een roestvrijstalen koppelmof.
De doorzichtige behuizing en geïntegreerde LED's van deze kabelset bieden duidelijke visuele feedback, wat het gebruiksgemak verhoogt. Het is geschikt voor gebruik bij temperaturen van -25 °C tot +50 °C en biedt robuuste bescherming met een IP65 en IP67 klasse, wat duurzaamheid in verschillende industriële omgevingen garandeert. De hoogwaardige materialen, waaronder CuSn voor de contacten en PVC voor de gegoten behuizing, zorgen voor langdurige prestaties en weerstand tegen zware omstandigheden.
Deze kabelset is ideaal voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen. Het hoekige ontwerp is bijzonder nuttig in krappe ruimtes, en de oranje kabel zorgt voor zichtbaarheid in complexe bekabelingsomgevingen. De kabelset is RoHS-compatibel en is ontworpen voor eenvoudig en veilig installeren met een roestvrijstalen koppelmof.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13863 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | Transparent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 006 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, transparent body, 10-30 V DC, 4 A, with 2xLEDs (PNP); PVC orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Functie-indicator: | 2xLEDs (PNP) |
| Artikelomschrijving: | PRKWT/LED A 4-3-06/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13863 |