M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 70,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRKWT 4-07/40 M
Fabrikantnummer:
62746
EAN:
04020841551970
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare verbindingen in veeleisende omgevingen. Deze connector heeft een haakse, vrouwelijke, 4-pins ontwerp met A-codering, ondergebracht in een robuuste oranje PVC-behuizing. Het ondersteunt een bedrijfsspanning van 230 V AC/DC en een nominale stroom van 4A. De cordset bevat een stevige oranje PVC-kabel met 4 draden van 0,25 mm² elk en biedt uitstekende flexibiliteit met een minimale buigradius. Het is uitgerust om te presteren in zware omstandigheden, waardoor sterke elektrische connectiviteit en weerstand tegen chemicaliën en olie worden gewaarborgd. Deze cordset is ideaal voor toepassingen die duurzame sensor-actuatorverbindingen in automatiseringssystemen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 62746 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 40 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Artikelomschrijving: | PRKWT 4-07/40 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut62746 |