M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 15,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRSFM 5
Fabrikantnummer:
46002
EAN:
04020841454646
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector is een hoogwaardige connector, ontworpen voor industriële toepassingen. Het heeft een mannelijke voorbevestigingsontwerp met een M12-matingszijde en soldeercontacten aan de verbindingszijde. Deze 5-pins, A-gecodeerde connector is ongeaard en heeft een metallic grijze behuizing die geschikt is voor 50 V AC/60 V DC en een stroomwaarde van 4 A. De duurzame roestvrijstalen behuizing zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties. Naleving van normen, waaronder IEC 61076-2-101, garandeert beschermingsgraden van IP65, IP67 en IP69K, waardoor het geschikt is voor ruwe omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut46002 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP69K-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| O-ringmateriaal: | EPDM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 46002 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.75 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | White |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 70 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | PRSFM 5 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 5-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |