M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 18,69
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRSFM 4/0,2 M
Fabrikantnummer:
6212
EAN:
04001088028005
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector is een hoogwaardige interfacesoplossing, ideaal voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in industriële omgevingen. Met een robuuste metalen grijze behuizing en ongeëerd ontwerp, heeft het een mannelijke, frontgemonteerde M12 interface en biedt het ondersteuning voor geslagen draden aan de verbindingszijde. Deze 4-pins, A-gecodeerde connector kan effectief tot 4 A en 230 V AC/DC verwerken, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De duurzame constructie, inclusief roestvrijstalen behuizing en EPDM O-ringmateriaal, garandeert betrouwbare prestaties in omgevingen met IP65, IP67 en IP69K beschermingsclassificaties. Daarnaast ondersteunt de connector tot 100 verbindingscycli en behoudt het een lage contactweerstand, wat zorgt voor efficiënte en stabiele verbindingen in systemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut6212 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP69K-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | EPDM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 6212 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | White |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 70 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue,brown, white, black |
| Behuizingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | PRSFM 4/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |