M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 28,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRKFM 8/0,5 M
Fabrikantnummer:
49798
EAN:
04020841476419
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector is een connector van industriële kwaliteit, ontworpen voor betrouwbare prestaties in sensor- en actuatorapplicaties. Deze vrouwelijke, front-mount connector is uitgerust met een 8-polige M12-kant en vertinde draden aan de aansluitzijde. Het biedt A-codering voor veilige verbindingen en wordt geleverd in een duurzame metalen grijze behuizing. Met een nominale spanning van 30V AC/DC en een stroomcapaciteit van 2A zorgt het voor efficiënte stroomoverdracht. Deze receptaculair is ongeëkrand en biedt een beschermingsgraad van IP65/IP67, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen.
De voordelen van de connector omvatten zijn robuuste roestvrijstalen constructie en hoge weerstand tegen stof en water, dankzij de IP67-classificatie. Het kenmerkt zich door een lage contactweerstand en hoge isolatieweerstand, wat zorgt voor betrouwbare en veilige signaaloverdracht. Bovendien voldoet het product aan IEC 61076-2-101 normen, wat zekerheid biedt over kwaliteit en compatibiliteit.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, wordt de connector typisch gebruikt in apparaten waar veilige en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. Het werkt efficiënt in temperatuurbereiken van -25 °C tot +70 °C, waardoor het veelzijdig is voor verschillende industriële toepassingen. Deze connector is vooral geschikt voor gebruik waarbij frequente aansluitingen en ontkoppelingen nodig zijn, tot 100 stekercycli.
De voordelen van de connector omvatten zijn robuuste roestvrijstalen constructie en hoge weerstand tegen stof en water, dankzij de IP67-classificatie. Het kenmerkt zich door een lage contactweerstand en hoge isolatieweerstand, wat zorgt voor betrouwbare en veilige signaaloverdracht. Bovendien voldoet het product aan IEC 61076-2-101 normen, wat zekerheid biedt over kwaliteit en compatibiliteit.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, wordt de connector typisch gebruikt in apparaten waar veilige en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. Het werkt efficiënt in temperatuurbereiken van -25 °C tot +70 °C, waardoor het veelzijdig is voor verschillende industriële toepassingen. Deze connector is vooral geschikt voor gebruik waarbij frequente aansluitingen en ontkoppelingen nodig zijn, tot 100 stekercycli.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut49798 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Aantal draden: | 8 |
| O-ringmateriaal: | EPDM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 49798 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 2 A |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | White |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 70 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue, brown, red, green, yellow, pink, grey, white |
| Behuizingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | PRKFM 8/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 8-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 2 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |