M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 24,81
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRKWT 4-07/5 M
Fabrikantnummer:
13601
EAN:
04020841285912
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is een geavanceerde verbindingsoplossing, ontworpen om aan de eisen van industriële automatisering te voldoen. Met een vrouwelijke, haakse, 4-pins, A-gecodeerde connector en een oranje behuizing werkt deze kabelset op 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A. De kabel is gemaakt van robuust oranje PVC met 4 draden van 0,25 mm². De connector is voorzien van een koppelnut bevestiging, roestvrij staal voor duurzaamheid, en een O-ring van zwart EPDM.
Deze kabelset is zeer veelzijdig en biedt betrouwbare prestaties in zware omgevingen. Met beschermingsgraden IP65 en IP67 garandeert hij uitstekende weerstand tegen stof en water. Bovendien kan hij functioneren binnen temperaturen van -25°C tot +50°C, waardoor hij geschikt is voor diverse toepassingen. De oranje kleurcodering maakt het eenvoudig te identificeren en implementeren in systemen.
Veel gebruikt in sensor- en actuator toepassingen, zorgt hij voor veilige en stabiele verbindingen in verschillende industriële velden. Zijn nauwkeurige engineering voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen, waardoor hij een vertrouwde keuze is voor professionals. De kabelset biedt ook een goede chemische en oliebestendigheid, wat de duurzaamheid in uitdagende omstandigheden verhoogt.
Deze kabelset is zeer veelzijdig en biedt betrouwbare prestaties in zware omgevingen. Met beschermingsgraden IP65 en IP67 garandeert hij uitstekende weerstand tegen stof en water. Bovendien kan hij functioneren binnen temperaturen van -25°C tot +50°C, waardoor hij geschikt is voor diverse toepassingen. De oranje kleurcodering maakt het eenvoudig te identificeren en implementeren in systemen.
Veel gebruikt in sensor- en actuator toepassingen, zorgt hij voor veilige en stabiele verbindingen in verschillende industriële velden. Zijn nauwkeurige engineering voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen, waardoor hij een vertrouwde keuze is voor professionals. De kabelset biedt ook een goede chemische en oliebestendigheid, wat de duurzaamheid in uitdagende omstandigheden verhoogt.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13601 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Artikelomschrijving: | PRKWT 4-07/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13601 |