M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Enkeldraadse Kabel
€ 17,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRST 4-07/0,5 M
Fabrikantnummer:
15642
EAN:
04001088078598
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Enkeldraadse Kabel valt op door zijn robuuste ontwerp en betrouwbare prestaties. Deze rechte mannelijke 4-polige, A-gecodeerde connector is gevat in een stevige oranje behuizing, wat zorgt voor veilige verbindingen. Geschikt voor 230 V AC/DC en 4 Ampère, biedt het betrouwbare stroomgeleiding. De PVC kabel in bijpassend oranje bestaat uit 4 draden (bruin, wit, blauw, zwart) met een doorsnede van 0,25 mm², wat het geschikt maakt voor diverse industriële omgevingen.
Voordelen van deze kabel zijn het ongeaarde ontwerp met een hoge beschermingsklasse van IP65 en IP67, dat duurzaamheid in zware omstandigheden verzekert. De connector is ontworpen volgens de IEC 61076-2-101 standaard, wat prestaties van hoge kwaliteit garandeert. Het biedt uitstekende bestendigheid tegen olie en chemicaliën, in combinatie met een groot werktemperatuurbereik (-25 °C tot +50 °C), wat de veelzijdigheid in veeleisende toepassingen vergroot.
Deze kabel is perfect voor sensor- en actuatoraansluitingen in industriële automatiseringssystemen. De oranje kleur helpt bij gemakkelijke identificatie en probleemoplossing. Het bevestigingstype met een koppelschroef en roestvrijstalen materialen zorgt voor betrouwbare en langdurige bevestiging. De naleving van de RoHS en de uitsluiting van lak verstoorde stoffen maakt het een milieuvriendelijke keuze. Dit product is beschikbaar in verschillende lengtes, wat flexibiliteit biedt op basis van uw specifieke toepassingsbehoeften.
Voordelen van deze kabel zijn het ongeaarde ontwerp met een hoge beschermingsklasse van IP65 en IP67, dat duurzaamheid in zware omstandigheden verzekert. De connector is ontworpen volgens de IEC 61076-2-101 standaard, wat prestaties van hoge kwaliteit garandeert. Het biedt uitstekende bestendigheid tegen olie en chemicaliën, in combinatie met een groot werktemperatuurbereik (-25 °C tot +50 °C), wat de veelzijdigheid in veeleisende toepassingen vergroot.
Deze kabel is perfect voor sensor- en actuatoraansluitingen in industriële automatiseringssystemen. De oranje kleur helpt bij gemakkelijke identificatie en probleemoplossing. Het bevestigingstype met een koppelschroef en roestvrijstalen materialen zorgt voor betrouwbare en langdurige bevestiging. De naleving van de RoHS en de uitsluiting van lak verstoorde stoffen maakt het een milieuvriendelijke keuze. Dit product is beschikbaar in verschillende lengtes, wat flexibiliteit biedt op basis van uw specifieke toepassingsbehoeften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 15642 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Artikelomschrijving: | PRST 4-07/0,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut15642 |