M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 61,27
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKT 4-521/20 M
Fabrikantnummer:
934733011
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor industriële automatiseringssystemen. Deze hoogwaardige cordset heeft een vrouwelijke, rechte, 4-pins A-gecodeerde connector met een witte behuizing en is ontworpen om hoge spanningen tot 230 V AC/DC en 4 A te weerstaan. De TPE oranje kabel heeft 4 draden met een geleiderdiameter van 0,25 mm², wat zorgt voor betrouwbare signaaloverdracht en duurzaamheid in zware omgevingen. Deze cordset voldoet aan de beschermingsklasse IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor hij bestand is tegen water, stof en hogedrukreiniging, en daarmee langdurige prestaties biedt onder veeleisende omstandigheden.
De voordelen van dit product zijn onder meer het robuuste ontwerp, dat een uitstekende resistentie biedt tegen chemicaliën en oliën, waardoor het geschikt is voor de voedings- en drankenindustrie. De roestvrijstalen wartelmoer en EPDM O-ring zorgen voor veilige en betrouwbare verbindingen, terwijl het compacte en flexibele ontwerp eenvoudige installatie en onderhoud mogelijk maakt. Met een isolatieweerstand van >10^9 Ohm en contactweerstand van ≤10 mOhm, garandeert deze cordset consistente elektrische prestaties en veiligheid.
Toepassingen omvatten integratie in sensor- en actuatornetwerken, meestal in voedings- en drankenverwerkingslijnen, productielijnen en andere industriële automatiseringsopstellingen waar betrouwbaarheid en hygiëne cruciaal zijn. De M12 F&B cordset's naleving van IEC 61076-2-101 en UL 94 HB normen onderstreept de betrouwbaarheid en kwaliteit.
De voordelen van dit product zijn onder meer het robuuste ontwerp, dat een uitstekende resistentie biedt tegen chemicaliën en oliën, waardoor het geschikt is voor de voedings- en drankenindustrie. De roestvrijstalen wartelmoer en EPDM O-ring zorgen voor veilige en betrouwbare verbindingen, terwijl het compacte en flexibele ontwerp eenvoudige installatie en onderhoud mogelijk maakt. Met een isolatieweerstand van >10^9 Ohm en contactweerstand van ≤10 mOhm, garandeert deze cordset consistente elektrische prestaties en veiligheid.
Toepassingen omvatten integratie in sensor- en actuatornetwerken, meestal in voedings- en drankenverwerkingslijnen, productielijnen en andere industriële automatiseringsopstellingen waar betrouwbaarheid en hygiëne cruciaal zijn. De M12 F&B cordset's naleving van IEC 61076-2-101 en UL 94 HB normen onderstreept de betrouwbaarheid en kwaliteit.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934733011 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 521 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.7 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, white body, 230 V AC/DC, 4 A; TPE orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKT 4-521/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934733011 |