M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 66,21
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKWT 8-523/10 M
Fabrikantnummer:
934734021
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is een essentieel onderdeel voor industriële automatisering. Het beschikt over een vrouwelijke, hoekige, 8-pin, A-gecodeerde connector met een witte behuizing, ontworpen voor een spanning van 30 V AC/DC en een stroom van maximaal 2 A. De kabelset heeft een duurzame TPE oranje kabel met 8 draden, elk met een doorsnede van 0.25 mm², wat uitstekende connectiviteit biedt, zelfs in zware omgevingen.
Deze kabelset is ontworpen voor wasdown-toepassingen, waardoor het perfect is voor omgevingen die een hoog niveau van netheid en regelmatige sanering vereisen. Het biedt een hoog niveau van bescherming met een IP65, IP67, IP68, en IP69K-classificatie, wat ervoor zorgt dat het bestand is tegen stof, water en nabij, hogedruk-waterstralen op hoge temperatuur.
Ideaal voor gebruik in productieplaatsen voor voedsel en dranken, zorgt deze kabelset voor betrouwbare verbindingen tussen sensoren en actuatoren. De robuuste constructie met materialen zoals CuZn voor contactbasis en roestvrij staal voor bevestiging garandeert een lange levensduur en blijvende prestaties. Geschikt voor gebruik in temperaturen variërend tussen -40 °C en +105 °C, is het veelzijdig en betrouwbaar in verschillende industriële omstandigheden.
Deze kabelset is ontworpen voor wasdown-toepassingen, waardoor het perfect is voor omgevingen die een hoog niveau van netheid en regelmatige sanering vereisen. Het biedt een hoog niveau van bescherming met een IP65, IP67, IP68, en IP69K-classificatie, wat ervoor zorgt dat het bestand is tegen stof, water en nabij, hogedruk-waterstralen op hoge temperatuur.
Ideaal voor gebruik in productieplaatsen voor voedsel en dranken, zorgt deze kabelset voor betrouwbare verbindingen tussen sensoren en actuatoren. De robuuste constructie met materialen zoals CuZn voor contactbasis en roestvrij staal voor bevestiging garandeert een lange levensduur en blijvende prestaties. Geschikt voor gebruik in temperaturen variërend tussen -40 °C en +105 °C, is het veelzijdig en betrouwbaar in verschillende industriële omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 934734021 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 523 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.2 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 8-pin, A-coded, white body, 30 V AC/DC, 2 A; TPE orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKWT 8-523/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934734021 |