M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 49,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRKT 4-521/15 M
Fabrikantnummer:
934733010
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is ontwikkeld voor betrouwbare prestaties in reinigbare omgevingen. Geschikt voor industriële automatiseringstoepassingen, bevat het een vrouwelijke rechte 4-polige A-gecodeerde connector met een duurzame witte behuizing, werkend op 230 V AC/DC en een stroom van 4 A. De kabelset bevat een oranje TPE-kabel met vier draden, elk met een diameter van 0,25 mm², wat de duurzaamheid en flexibiliteit benadrukt.
Deze kabelset biedt uitstekende bescherming met IP65, IP67, IP68 en IP69K classificaties, die weerstand bieden tegen stof, water en hogedrukreiniging. Het levert betrouwbare verbindingsoplossingen die geschikt zijn voor veeleisende toepassingen in de voedingsindustrie of elke opstelling die regelmatige reiniging vereist. De assemblage is vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals roestvrij staal en EPDM voor de koppeling en O-ring, wat de levensduur bevordert.
Ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen, voldoet deze kabelset aan de IEC 61076-2-101 normen en heeft een UL-certificering. Het brede bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +105 °C maakt het aanpasbaar aan verschillende omgevingscondities, waarbij integriteit wordt behouden zelfs in zware omstandigheden. Met nadruk op veiligheid en naleving, voldoet dit product aan RoHS-normen en biedt het een goede weerstand tegen oliën en chemicaliën.
Deze kabelset biedt uitstekende bescherming met IP65, IP67, IP68 en IP69K classificaties, die weerstand bieden tegen stof, water en hogedrukreiniging. Het levert betrouwbare verbindingsoplossingen die geschikt zijn voor veeleisende toepassingen in de voedingsindustrie of elke opstelling die regelmatige reiniging vereist. De assemblage is vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals roestvrij staal en EPDM voor de koppeling en O-ring, wat de levensduur bevordert.
Ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen, voldoet deze kabelset aan de IEC 61076-2-101 normen en heeft een UL-certificering. Het brede bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +105 °C maakt het aanpasbaar aan verschillende omgevingscondities, waarbij integriteit wordt behouden zelfs in zware omstandigheden. Met nadruk op veiligheid en naleving, voldoet dit product aan RoHS-normen en biedt het een goede weerstand tegen oliën en chemicaliën.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934733010 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 521 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.7 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, white body, 230 V AC/DC, 4 A; TPE orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRKT 4-521/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut934733010 |