M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRKWT/LED A 4-3-06/10 M
Fabrikantnummer:
13864
EAN:
04020841216626
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is ontworpen voor industriële toepassingen waar betrouwbaarheid en robuuste constructie essentieel zijn. Uitgerust met een vrouwelijke, gehoekte 4-pins A-gecodeerde connector in een transparante behuizing, werkt deze kabelset binnen een spanningsbereik van 10-30 V DC en ondersteunt tot 4 A stroom. Hij is voorzien van 2xLEDs (PNP) voor eenvoudige statusindicatie. Deze hoogpresterende kabelset wordt geleverd met een duurzame PVC oranje kabel met een geleidergrootte van 0.34 mm² en drie draden, wat zorgt voor betrouwbare en stabiele verbindingen in verschillende industriële omgevingen.
De voordelen van de M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset omvatten het robuuste en flexibele ontwerp, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. De transparante behuizing maakt eenvoudige inspectie van interne verbindingen mogelijk, en de geïntegreerde LEDs bieden duidelijke operationele status. De kabelset is geoptimaliseerd voor toepassingen die veelvuldige verbindingen en loskoppelingen vereisen, met uitstekende contact- en isolatieweerstand.
Deze sensor/actuator kabelset is ideaal voor gebruik in voedsel- en drankverwerking, machineautomatisering en andere industriële omgevingen die hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid vereisen. De IP65 en IP67 classificaties zorgen voor bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor veeleisende omgevingen. Bovendien biedt de oranje PVC kabel hoge zichtbaarheid en eenvoudige installatie.
De voordelen van de M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset omvatten het robuuste en flexibele ontwerp, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. De transparante behuizing maakt eenvoudige inspectie van interne verbindingen mogelijk, en de geïntegreerde LEDs bieden duidelijke operationele status. De kabelset is geoptimaliseerd voor toepassingen die veelvuldige verbindingen en loskoppelingen vereisen, met uitstekende contact- en isolatieweerstand.
Deze sensor/actuator kabelset is ideaal voor gebruik in voedsel- en drankverwerking, machineautomatisering en andere industriële omgevingen die hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid vereisen. De IP65 en IP67 classificaties zorgen voor bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor veeleisende omgevingen. Bovendien biedt de oranje PVC kabel hoge zichtbaarheid en eenvoudige installatie.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13864 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | Transparent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 006 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, transparent body, 10-30 V DC, 4 A, with 2xLEDs (PNP); PVC orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Functie-indicator: | 2xLEDs (PNP) |
| Artikelomschrijving: | PRKWT/LED A 4-3-06/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13864 |