M12 F&B (PVC) Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset
€ 29,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRKWT 4-07/10 M
Fabrikantnummer:
13584
EAN:
04020841285929
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 F&B (PVC) Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Kabelset is een zeer betrouwbare connectoroplossing, ontworpen voor verschillende industriële toepassingen. De set beschikt over een vrouwelijke, haakse, 4-pins, A-gecodeerde connector met een oranje kleur, wat zorgt voor gemakkelijke identificatie en uitlijning. Het werkt bij een spanningswaarde van 230 V AC/DC en ondersteunt een stroomwaarde van 4 A, waardoor het geschikt is voor zowel stroom- als signaaloverdracht. De kabelset is uitgerust met een oranje PVC-kabel, bestaande uit 4 aders met een geleidergrootte van 0,25 mm², wat zorgt voor robuustheid en flexibiliteit.
Belangrijke voordelen zijn de robuuste PVC-materialen die uitstekende duurzaamheid bieden en de IP65- en IP67-classificaties die superieure bescherming tegen stof en waterinvoer garanderen. Het temperatuurbereik van -25 °C tot +50 °C maakt het veelzijdig in verschillende omgevingsomstandigheden. De roestvrijstalen koppelnut en EPDM O-ring zorgen voor een veilige verbinding en langdurige prestaties.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in sensor- en actuatorverbindingen in automatiseringssystemen, machines en industriële toepassingen. De hoge flexibiliteit en weerstand tegen chemicaliën en oliën maken het geschikt voor veeleisende installaties. De kabelset voldoet aan verschillende industrienormen, waaronder IEC 61076-2-101, en voldoet aan de RoHS-richtlijn, wat zorgt voor veiligheid en milieuvriendelijkheid.
Belangrijke voordelen zijn de robuuste PVC-materialen die uitstekende duurzaamheid bieden en de IP65- en IP67-classificaties die superieure bescherming tegen stof en waterinvoer garanderen. Het temperatuurbereik van -25 °C tot +50 °C maakt het veelzijdig in verschillende omgevingsomstandigheden. De roestvrijstalen koppelnut en EPDM O-ring zorgen voor een veilige verbinding en langdurige prestaties.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in sensor- en actuatorverbindingen in automatiseringssystemen, machines en industriële toepassingen. De hoge flexibiliteit en weerstand tegen chemicaliën en oliën maken het geschikt voor veeleisende installaties. De kabelset voldoet aan verschillende industrienormen, waaronder IEC 61076-2-101, en voldoet aan de RoHS-richtlijn, wat zorgt voor veiligheid en milieuvriendelijkheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13584 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | EPDM, black |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 F&B (PVC) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Artikelomschrijving: | PRKWT 4-07/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut13584 |