M12 Databus Receptaal Connector
€ 17,47
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKHL 5B/S 5,5
Fabrikantnummer:
56347
EAN:
04020841516146
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Databus Receptaal Connector is een essentieel onderdeel voor veilige en betrouwbare dataverbindingen. Deze vrouwelijke connector, aangeduid als achterzijde montage, beschikt over een M12 aansluiting en printcontacten aan de verbindingszijde. Gehaald in een robuuste metalen grijze behuizing, is het B-gecodeerd en ongepantserd, met 5 pinnen. Het ondersteunt bedrijfsspanningen van 50 V AC en 60 V DC met een stroomsterkte van 4 A. Gebouwd met een schroefvergrendelingsmechanisme voldoet deze connector aan IP65- en IP67-beschermingsnormen, waardoor hij bestand is tegen zware omgevingen. De contactmaterialen zijn gemaakt van vernikkeld CuZn, met Cu/Au-geplateerde contacten en zwarte TPU contactdragers. Ideaal voor toepassingen die strikte verbindingsintegriteit vereisen, is het compatibel met PCB-verbindingen en volgt het de IEC 61076-2-101 ontwerpnorm.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut56347 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 56347 |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | B |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKHL 5B/S 5,5 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Data Receptacle Connector: Female, rear mount, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 5-pin, B-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |