M12 Data Receptacle Connector
€ 16,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFP 5B/0,5 M
Fabrikantnummer:
14321
EAN:
04020841215537
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Data Receptacle Connector van Lumberg Automation is een mannelijke connector die ontworpen is voor veelzijdige toepassingen. Het heeft een voorzijde positioneerbaar ontwerp met een 5-pins B-gecodeerde M12 stekkeraansluiting en gestrande draden aan de aansluitzijde. Deze ongeSchermde connector is gehuisvest in een robuuste, metalen grijze behuizing en ondersteunt spanningsklasses van 50 V AC en 60 V DC, met een huidige rating van 4 A. Met tot 100 koppelingscycli biedt het uitstekende contact- en isolatieweerstand, waardoor het een betrouwbare keuze is voor verschillende industriële omgevingen. De connector voldoet aan IP65- en IP67-beschermingsgraden wanneer correct gesloten, wat duurzaamheid in ruwe omstandigheden waarborgt. De PG9-draadafmeting en de vernikkelde CuZn-draadmateriaal versterken de duurzaamheid en prestaties verder. Dit receptacle is perfect voor veilige en stabiele verbindingen in veeleisende industriële en automatiseringsomgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut14321 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 14321 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007+1679 (GNYE) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | B |
| Geleidergrootte: | 4x0.355 mm²+1x0.50 mm²(GNYE) |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front Mount Positionable |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 09 / 908 43 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, white, blue, brown, yellow/green |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm / ø 1.8 mm ± 0.1 mm (GNYE) |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSFP 5B/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Data Receptacle Connector: Male, front mount positionable, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 5-pin, B-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |