M12 Data Receptacle Connector
€ 8,59
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFM 4B
Fabrikantnummer:
8399
EAN:
04001088050419
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Data Receptacle Connector is een hoogwaardige mannelijke connector, ontworpen voor voorste montage. Deze connector heeft een duurzame metalen grijze behuizing en een 4-pins B-gecodeerde configuratie. Deze onaangepaste connector biedt betrouwbare prestaties met een werkspanning van 50 V AC / 60 V DC en een nominale stroom van 4 A. Het is ontworpen met een M12-koppelingszijde en soldeercontacten aan de verbindingszijde, met een uitstekende contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. De connector is geschikt voor omgevingen die bescherming tot IP65, IP67 vereisen, waardoor robuuste prestaties in zware omstandigheden worden gegarandeerd. De nikkelgeplateerde CuZn-behuizing en bevestigingsmateriaal vergroten de duurzaamheid, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen.
De belangrijkste voordelen van deze connector zijn de hoge betrouwbaarheid, compatibiliteit met een breed scala aan industriële apparatuur, en een lange levensduur met ≤ 100 aankoppelcycli. Het veelzijdige gebruik bij verschillende toepassingen wordt versterkt door een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C. De connector voldoet ook aan IEC 61076-2-101 ontwerpnormen en is RoHS-conform.
De M12 Data Receptacle Connector is ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en andere toepassingen die stabiele gegevensoverdracht en robuuste fysieke verbindingen vereisen. Het is ook compatibel met Hirschmann / Lumberg-aansluitingen en kan veilig worden bevestigd met een schroefvergrendelingsmechanisme met een M16x1.5-schroefdraad.
De belangrijkste voordelen van deze connector zijn de hoge betrouwbaarheid, compatibiliteit met een breed scala aan industriële apparatuur, en een lange levensduur met ≤ 100 aankoppelcycli. Het veelzijdige gebruik bij verschillende toepassingen wordt versterkt door een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C. De connector voldoet ook aan IEC 61076-2-101 ontwerpnormen en is RoHS-conform.
De M12 Data Receptacle Connector is ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en andere toepassingen die stabiele gegevensoverdracht en robuuste fysieke verbindingen vereisen. Het is ook compatibel met Hirschmann / Lumberg-aansluitingen en kan veilig worden bevestigd met een schroefvergrendelingsmechanisme met een M16x1.5-schroefdraad.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut8399 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 8399 |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.75 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | B |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSFM 4B |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Data Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, B-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |