M12 Data Receptacle Connector
€ 16,81
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKFP 5B/0,5 M
Fabrikantnummer:
8151
EAN:
04001088032378
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Data Receptacle Connector is een uiterst betrouwbare oplossing die is ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Deze vrouwelijke connector voor frontmontage is uitgerust met een M12 verbindingszijde en gestrande draden aan de aansluitzijde, en heeft een 5-pins configuratie met B-codering. De connector is ongeaard en gehuisvest in een robuuste metalen grijze behuizing, wat duurzaamheid en langdurige prestaties garandeert. De connector ondersteunt 50 V AC / 60 V DC en is geschikt voor 4A stroom. Met een IP65/IP67 beschermingsclassificatie is hij ideaal voor omgevingen die robuuste waterdichte en stofdichte aansluitingen vereisen. Het compacte ontwerp en het schroefsluitsysteem zorgen voor een veilige en stabiele verbinding, wat het geschikt maakt voor datatransmissie in automatiserings- en controlesystemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut8151 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 8151 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007+1679 (GNYE) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | B |
| Geleidergrootte: | 4x0.355 mm²+1x0.50 mm²(GNYE) |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front Mount Positionable |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 09 / 908 43 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, white, blue, brown, yellow/green |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm / ø 1.8 mm ± 0.1 mm (GNYE) |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKFP 5B/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Data Receptacle Connector: Female, front mount positionable, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 5-pin, B-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |