M12 Data Receptacle Connector
€ 16,06
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKFM 5B/0,5 M
Fabrikantnummer:
64874
EAN:
04020841643620
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Data Receptacle Connector is ontworpen voor betrouwbare gegevensoverdracht in industriële toepassingen. Deze vrouwelijke stekker is aan de voorkant gemonteerd met een M12-aansluiting en gestrande draden aan de aansluitzijde. Met 5 pinnen en B-codering zorgt het voor een veilige verbinding. De robuuste constructie bevat een onbeschermde, metalen grijze behuizing, waardoor het geschikt is voor verschillende omgevingen. De connector ondersteunt een werkspanning van 50 V AC/60 V DC en een nominale stroom van 4 A. Het valt op door zijn schroefvergrendelingsmechanisme en hoge duurzaamheid van maximaal 100 aansluitcycli. Ontworpen om te voldoen aan de IP65/IP67-beschermingsnormen, biedt het duurzaamheid en weerstand tegen zware omstandigheden. De receptacelconnector is vervaardigd met hoogwaardige materialen, waaronder koperen legering (CuZn) contacten met goudcoating en TPU contacthouder, wat zorgt voor een lage contactweerstand en hoge isolatieweerstand. Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en andere veeleisende toepassingen, en biedt een betrouwbare en veilige verbinding voor gegevensoverdracht.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut64874 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 64874 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007+1679 (GNYE) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | B |
| Geleidergrootte: | 4x0.355 mm²+1x0.50 mm²(GNYE) |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 09 / 908 43 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, white, blue, brown, yellow/green |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm / ø 1.8 mm ± 0.1 mm (GNYE) |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKFM 5B/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Data Receptacle Connector: Female, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 5-pin, B-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |