M12 A-code vrouwelijk 5-pins Automotive Line PUR gele kabel tegen lasvonken
€ 24,08
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-1008/5 M
Fabrikantnummer:
33209
EAN:
04001088172272
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standard Sensor/Actuator Enkellige Kabelset is ontworpen voor naadloze integratie in sensor- en actuator toepassingen. Deze kabelset is voorzien van een Vrouwelijke, rechte, 5-polige connector A-gecodeerd ontwikkeld voor de Automotive industrie . Met hoge weerstand tegen lasvonken, Het ondersteunt een spanningswaarde van 50 V AC / 60 V DC en een stroomwaarde van 4 A, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen. De kabelset is uitgerust met een robuuste Gele PUR-kabel bestaande uit 5 draden De TPU materiaalconstructie van de kabelset biedt een uitstekende evenals flexibele, vlamvertragende, halogeenvrije stuurkabel met verbeterde lasvonkbestendigheid in de industriële machine- en installatiebouw voor hoge eisen, met name voor gebruik in kabelgoten en bewegende machineonderdelen. weerstand tegen omgevingsfactoren, inclusief olie. Met een IP67 classificatie,
Specificaties
| Aantal polen: | 5 |
|---|---|
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig: | M12 |
| Type insteekcontact, veldzijdig: | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig: | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig: | Vrij kabeluiteinde |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | Polyurethaan (PU) |
| Halogeenvrij: | Ja |
| Kleur kabelmantel: | Geel |
| Met LED indicatie: | Nee |
| Afgeschermd: | Nee |
| Kabeltype: | Meeraderig |
| Gevulkaniseerd: | Ja |
| Materiaal basis contactlichaam: | CuSn |
| Materiaal contactcoating: | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie: | -40 - 90 °C |
| Nom. (meet)stroom In: | 4 A |
| Nom. (meet)spanning: | 50 V |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Uniek Nr.: | aut33209 |