LioN-X IO-Link Master
€ 729,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0980 LSL 3210-121-0006-004
Fabrikantnummer:
935702003
EAN:
04001088163386
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-X IO-Link Master van Belden is de ultieme connectiviteitsoplossing voor moderne industriële toepassingen. Het beschikt over een enkel protocol EtherCAT en IoT-protocol REST, waardoor naadloze communicatie mogelijk is met maximaal vier IO-Link Master Ports Klasse A en acht digitale ingangen (DI). De robuuste metalen behuizing, met een IP67 en IP69K classificatie, garandeert duurzaamheid, zelfs in zware omgevingen, waardoor het ideaal is voor gebruik in veeleisende industriële omgevingen. Het apparaat heeft talrijke aansluitingen, inclusief acht M12 A-gecodeerde I/O-aansluitingen (5-polig), twee M12 D-gecodeerde Ethernet-aansluitingen (4-polig), en twee M12 L-gecodeerde voedingsaansluitingen. Daarnaast ondersteunt het diverse netwerkprotocollen en biedt het een configureerbaar aantal IO-Link Master Channels, tot maximaal vier, met een nominale spanning van 24V DC en beveiliging tegen omgekeerde polariteit.
Downloads
Specificaties
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
|---|---|
| Toegestane luchtvochtigheid (opslag/transport): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Toegestane luchtvochtigheid (bedrijf): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Vaste geleiderlengte naar apparaat: | ≤ 20 m |
| Artikelnummer (#1): | 935702003 |
| Parameteropslag (#1): | Supported |
| Overbelastingsgedrag: | Auto off and on switching / Manual restart |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | I/O Systems: Active - Standalone |
| Protocol (#1): | EtherCAT |
| Beveiligingscircuit (#1): | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Beveiligingscircuit: | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | *only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsklasse: | III, IEC 61140, EN 61140, VDE 0140-1 |
| Productsubfamilie: | LioN-Xlight |
| Uitgangsstroom per kanaal: | max. 500mA |
| Aantal aansluitingen (#2): | 2 |
| Nominale spanning (#2): | 24 V DC via US (module power supply) |
| Nominale spanning (#1): | 24 V DC via US (system power supply) |
| Nominale spanning: | 24 V DC via US |
| Nominale stroom C/Q (Pin 4): | 500mA |
| Nominale spanning 1L+ (Pin 1): | 2A |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M4 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal poorten (#1): | 8x, X1 to X8 |
| Aantal poorten: | 8x, X1 to X4 |
| Aantal IO-Link masterkanalen: | max. 4, configurable |
| Aantal digitale uitgangskanalen: | up to 4 |
| Aantal digitale ingangskanalen: | up to 16 |
| Aantal aansluitingen (#6): | 2 |
| Modulespanning (bereik): | 20V DC to 30 V DC |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Overdrachtsnelheid: | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| Overdrachtsmethode (#2): | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Syslog: | |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige): | Over EoE: HTTP, Ping, TCP/IP |
| Breedte: | 60 mm |
| Gewicht: | 500 g |
| Trilbestendigheid: | 15 g / 5 -500 Hz |
| Hulpspanning (Uaux) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| Actuator-voedingsspanning (US / UL): | 500 V DC |
| Systeemvoedingsspanning (US) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| UL-keurmerk / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 61010-1 |
| Schokbestendigheid: | 50 g / 11ms |
| Sensortype: | PNP |
| Sensorvoedingsspanning (bereik): | 20V DC to 30 V DC |
| Sensorvoedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Sensorstroomvoorziening: | max. 4A per port via Pin1L+ |
| RoHS-conform: | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#1): | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging: | |
| REST API: | Cyclic data read/write, Diagnosis data, Event data |
| Ondersteunde COM-modi: | 4.8 kBaud (COM 1), 38.4 kBaud (COM 2), 230.4 kBaud (COM 3) |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (sensorvoeding): | LED green |
| Statusindicator (uitgangen): | LED white or yellow per channel |
| Statusindicator (ingangen): | LED white or yellow per channel |
| Statusindicator (IOL): | LED green per channel |
| Specificatie (#3): | ETG.1000 V1.2 |
| Modulespanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Aansluiting (#7): | M12 4-poles, D-coded |
| Aansluiting (#3): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting (#2): | M12, 5-poles, A-coded |
| China RoHS-conform: | |
| Kanaaltype (#1): | Type 1 acc. to IEC 61131-2 |
| Aansluiting (#9): | M12, 5-poles, A-coded |
| Klantspecifiek product: | |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |
| Contact basismateriaal (#1): | M12, D-coded, CuSn, Gold-plated | M12 Power, L-coded, CuNi, Gold-plated |
| Aansluiting sensor voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Aansluiting module voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Kanaaltype: | p-switching |
| CSA: | Yes, via UL |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -20 °C to 60 °C |
| Luchtdruk (opslag/transport): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Luchtdruk (bedrijf): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Adressering (#1): | Auto-increment addressing, fixed position addressing |
| Accessoires apart te bestellen: | Ethernet cable, mounting adapter, sensor/actuator cable, power cable |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport): | -20 °C to 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | +60 °C |
| CE: | |
| Busverbinding / FE: | 2000 V DC |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min.: | -20 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max. (#1): | +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max.: | 140 °F |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -20 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | 140 °F |
| ACHILLES getest: | |
| IO-Link: | |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Hoogte: | 31 mm |
| Galvanisch gescheiden: | |
| Brandbaarheidsklasse: | UL 94 (IEC 61010) |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| IO-Link klasse A-poorten: | 4x, X1 to X4 |
| Mailboxprotocollen: | CANopen over EtherCAT (CoE), File access over EtherCAT (FoE), Ethernet over EtherCAT (EoE), ADS over EtherCAT (AoE) |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-X IO-Link Master, Single Protocol EtherCAT, IoT Protocol REST, 4 IO-Link Master Ports Class A + 8DI, metal housing IP67, IP69K, 60mm, 8 x M12 A-coded I/O connection 5-poles, 2 x M12 D-coded Ethernet connection 4-poles, 2 x M12 L-coded power supply |
| Artikelomschrijving: | 0980 LSL 3210-121-0006-004 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Ingangsspanningsbereik "1" signaal: | 15 V DC ... 30 V DC |
| Ingangsspanningsbereik "0" signaal: | -3 V DC …+5 V DC |
| Ingangsfiltertijd: | configurable |
| Bijgeleverd: | Attachable Labels: 15x, Sealing Caps: 5x M12 |
| IO-Link-specificatie: | V1.1.3 |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (busaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Diagnose-indicator (#2): | LED red per port |
| Diagnose-indicator (#1): | LED red |
| Diagnose-indicator: | LED red |
| Diagnose-indicator: | LED red per port |
| Diepte (#1): | 200 mm |
| Diepte: | 7.874 in |
| Cyclustijd / Updatefrequentie (#2): | min. 1 ms for all channels at 32 Byte IN / OUT |
| Diagnose-indicator (#4): | LED red per port |
| ETG (EtherCAT Technology Group): | |
| EN 61000-4-6 Geleidelijke immuniteit: | Criterion A; Test voltage 10 V |
| EN 61000-4-5 Overspanningsbeveiliging (Surge Voltage): | Criterion B; DC supply lines: ±0.5 kV/±0.5 kV (symmetrical/asymmetrical); For I/O ports with cables ≤ 30m |
| EN 61000-4-4 Snel veranderende spanningen (Burst): | Criterion B, 2 kV |
| EN 61000-4-3 Elektromagnetisch veld: | Criterion A; Field intensity: 10 V/m |
| EN 61000-4-2 Elektrostatische ontlading (ESD): | Criterion B; 4 kV contact discharge, 8 kV air discharge |
| EN 55032 Radio-interferentie-eigenschappen: | Class A |
| EMC-richtlijn: | 2014/30/EU |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 31 mm x 200 mm |
| Cyclustijd / Updatefrequentie: | min. 250 µs |
| Uniek Nr.: | 935702003 |