LioN-X IO-Link Master
€ 729,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0980 LSL 3010-121-0006-001
Fabrikantnummer:
935702001
EAN:
04001088163362
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-X IO-Link Master is een veelzijdig en innovatief apparaat dat enkel protocol PROFINET en IoT-protocol REST ondersteunt. Gevat in een duurzame metalen behuizing, biedt het beschermingsniveaus van IP67 en IP69K, waardoor het ideaal is voor gebruik in veeleisende omgevingen. Deze module beschikt over 4 IO-Link Master Ports Klasse A en 8 digitale ingangen, en biedt uitgebreide connectiviteitsopties met 8 M12 A-gecodeerde I/O-verbindingen (5-polig), 2 M12 D-gecodeerde Ethernet-verbindingen (4-polig) en 2 M12 L-gecodeerde stroomvoorzieningen. De robuuste constructie wordt aangevuld door uitstekende elektrische en milieuspecificaties zoals werking bij temperaturen van -20°C tot +60°C en weerstand tegen schokken en trillingen.
De voordelen van de LioN-X IO-Link Master omvatten een hoge flexibiliteit in systeemintegratie dankzij de ondersteuning van meerdere protocollen en een robuust ontwerp, waardoor betrouwbare werking in industriële omgevingen wordt gegarandeerd. De mogelijkheid om te interfacen met verschillende apparaten via IO-Link-poorten en de uitgebreide diagnostische indicatoren zorgen voor efficiënte probleemoplossing en onderhoud.
Deze IO-Link Master is bijzonder geschikt voor geavanceerde automatiseringssystemen, industriële procesbesturing en omgevingen die hoge niveaus van bescherming tegen vocht en verontreinigingen vereisen. De snelle cyclustijd en de capaciteit om aanzienlijke belastingen te ondersteunen maken het een uitstekende keuze voor toepassingen die snelle datacommunicatie en robuuste prestaties vereisen.
De voordelen van de LioN-X IO-Link Master omvatten een hoge flexibiliteit in systeemintegratie dankzij de ondersteuning van meerdere protocollen en een robuust ontwerp, waardoor betrouwbare werking in industriële omgevingen wordt gegarandeerd. De mogelijkheid om te interfacen met verschillende apparaten via IO-Link-poorten en de uitgebreide diagnostische indicatoren zorgen voor efficiënte probleemoplossing en onderhoud.
Deze IO-Link Master is bijzonder geschikt voor geavanceerde automatiseringssystemen, industriële procesbesturing en omgevingen die hoge niveaus van bescherming tegen vocht en verontreinigingen vereisen. De snelle cyclustijd en de capaciteit om aanzienlijke belastingen te ondersteunen maken het een uitstekende keuze voor toepassingen die snelle datacommunicatie en robuuste prestaties vereisen.
Downloads
Specificaties
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
|---|---|
| Toegestane luchtvochtigheid (opslag/transport): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Toegestane luchtvochtigheid (bedrijf): | 5 % ... 95 % (For UL applications max. 80 %) |
| Vaste geleiderlengte naar apparaat: | ≤ 20 m |
| Prestatieklasse: | RT (switch supports IRT) |
| Artikelnummer (#1): | 935702001 |
| Parameteropslag (#1): | Supported |
| PNO: | |
| Overbelastingsgedrag: | Auto off and on switching / Manual restart |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | I/O Systems: Active - Standalone |
| Protocol (#4): | PROFINET |
| Beveiligingscircuit (#1): | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Beveiligingscircuit: | Electronicaly: Overload protection, short-circuit protection |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | *only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsklasse: | III, IEC 61140, EN 61140, VDE 0140-1 |
| Productsubfamilie: | LioN-Xlight |
| Uitgangsstroom per kanaal: | max. 500mA |
| Nominale spanning (#2): | 24 V DC via US (module power supply) |
| Nominale spanning (#1): | 24 V DC via US (system power supply) |
| Nominale spanning: | 24 V DC via US |
| Nominale stroom C/Q (Pin 4): | 500mA |
| Nominale spanning 1L+ (Pin 1): | 2A |
| Netloadklasse: | III |
| Montage: | 2 hole screw mounting. Use standard M4 x 25 / 30 screws with toothed lock washer (as per DIN 125) and self-locking nuts. |
| Aantal aansluitingen (#5): | 2 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal poorten (#1): | 8x, X1 to X8 |
| Aantal poorten: | 8x, X1 to X4 |
| Aantal IO-Link masterkanalen: | max. 4, configurable |
| Aantal digitale uitgangskanalen: | up to 4 |
| Aantal digitale ingangskanalen: | up to 16 |
| Aantal aansluitingen (#6): | 2 |
| Modulespanning (bereik): | 20V DC to 30 V DC |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Overdrachtsmethode (#3): | 100 BASE-TX, with auto negotiation and auto crossing |
| Topologiedetectie: | LLDP, SNMP V3 |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Syslog: | |
| Ondersteunde netwerkprotocollen (overige) (#2): | ARP, HTTP, Ping, SNMP V1, TCP/IP |
| Overdrachtsnelheid (#5): | Fast Ethernet (10/100 Mbit/s), Full Duplex |
| Breedte: | 60 mm |
| Gewicht: | 500 g |
| Trilbestendigheid: | 15 g / 5 -500 Hz |
| Hulpspanning (Uaux) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| Actuator-voedingsspanning (US / UL): | 500 V DC |
| Systeemvoedingsspanning (US) / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| UL-keurmerk / Functionele Aarding (FE): | 500 V DC |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 61010-1 |
| Schokbestendigheid: | 50 g / 11ms |
| Gedeeld apparaat: | Supported |
| Sensortype: | PNP |
| Sensorvoedingsspanning (bereik): | 20V DC to 30 V DC |
| Sensorvoedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Sensorstroomvoorziening: | max. 4A per port via Pin1L+ |
| RoHS-conform: | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging (#1): | |
| Omgekeerde polariteitsbeveiliging: | |
| REST API: | Cyclic data read/write, Diagnosis data, Event data |
| Specificatie: | V2.3 |
| Ondersteunde COM-modi: | 4.8 kBaud (COM 1), 38.4 kBaud (COM 2), 230.4 kBaud (COM 3) |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (sensorvoeding): | LED green |
| Statusindicator (uitgangen): | LED white or yellow per channel |
| Statusindicator (ingangen): | LED white or yellow per channel |
| Statusindicator (IOL): | LED green per channel |
| Modulespanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Aansluiting (#3): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting (#2): | M12, 5-poles, A-coded |
| Aansluiting (#10): | M12 4-poles, D-coded |
| Conformiteitsklasse: | C (CC-C) |
| China RoHS-conform: | |
| Kanaaltype (#1): | Type 1 acc. to IEC 61131-2 |
| Aansluiting (#9): | M12, 5-poles, A-coded |
| Klantspecifiek product: | |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |
| Contact basismateriaal (#1): | M12, D-coded, CuSn, Gold-plated | M12 Power, L-coded, CuNi, Gold-plated |
| Aansluiting sensor voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Aansluiting module voedingsspanning: | M12 Power, 5-poles, L-coded |
| Kanaaltype: | p-switching |
| CSA: | Yes, via UL |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -20 °C to 60 °C |
| Luchtdruk (opslag/transport): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Luchtdruk (bedrijf): | 80 kPa … 106 kPa (up to 2000 m above sea level) |
| Adressering (#2): | DCP |
| Accessoires apart te bestellen: | Ethernet cable, mounting adapter, sensor/actuator cable, power cable |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport): | -20 °C to 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | +60 °C |
| CE: | |
| Busverbinding / FE: | 2000 V DC |
| Beschikbaarheid: | not yet available |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), min.: | -20 |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max. (#1): | +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport), max.: | 140 °F |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -20 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | 140 °F |
| ACHILLES getest: | |
| Media Redundantieprotocol (MRP): | Supported, MRP client |
| IO-Link: | |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Behuizingsmateriaal: | Metal, Zinc Die-cast |
| Behuizingskleur: | Grey Metallic |
| Hoogte: | 31 mm |
| Galvanisch gescheiden: | |
| Brandbaarheidsklasse: | UL 94 (IEC 61010) |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Aandraaimoment (aardaansluiting (FE)): | M4: 1 Nm |
| IO-Link klasse A-poorten: | 4x, X1 to X4 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-X IO-Link Master, Single Protocol PROFINET, IoT Protocol REST, 4 IO-Link Master Ports Class A + 8 DI, metal housing IP67, IP69K, 60mm, 8 x M12 A-coded I/O connection 5-poles, 2 x M12 D-coded Ethernet connection 4-poles, 2 x M12 L-coded power supply |
| Artikelomschrijving: | 0980 LSL 3010-121-0006-001 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Ingangsspanningsbereik "1" signaal: | 15 V DC ... 30 V DC |
| Ingangsspanningsbereik "0" signaal: | -3 V DC …+5 V DC |
| Ingangsfiltertijd: | configurable |
| Bijgeleverd: | Attachable Labels: 15x, Sealing Caps: 5x M12 |
| IO-Link-specificatie: | V1.1.3 |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (busaansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Snelle opstart (FSU): | Supported, ≤ 4000 ms |
| Diagnose-indicator (#2): | LED red per port |
| Diagnose-indicator (#1): | LED red |
| Diagnose-indicator: | LED red |
| Diagnose-indicator: | LED red per port |
| Diepte (#1): | 200 mm |
| Diepte: | 7.874 in |
| Cyclustijd / Updatefrequentie (#3): | min. 1 ms |
| Cyclustijd / Updatefrequentie (#2): | min. 1 ms for all channels at 32 Byte IN / OUT |
| Diagnose-indicator (#4): | LED red per port |
| Eenvoudige apparaatvervanging: | Supported, based on LLDP |
| EN 61000-4-6 Geleidelijke immuniteit: | Criterion A; Test voltage 10 V |
| EN 61000-4-5 Overspanningsbeveiliging (Surge Voltage): | Criterion B; DC supply lines: ±0.5 kV/±0.5 kV (symmetrical/asymmetrical); For I/O ports with cables ≤ 30m |
| EN 61000-4-4 Snel veranderende spanningen (Burst): | Criterion B, 2 kV |
| EN 61000-4-3 Elektromagnetisch veld: | Criterion A; Field intensity: 10 V/m |
| EN 61000-4-2 Elektrostatische ontlading (ESD): | Criterion B; 4 kV contact discharge, 8 kV air discharge |
| EN 55032 Radio-interferentie-eigenschappen: | Class A |
| EMC-richtlijn: | 2014/30/EU |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 31 mm x 200 mm |
| Uniek Nr.: | 935702001 |