LioN-S passive, 8 poorten, LED
€ 124,86
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 8/LED 3-345/3 M
Fabrikantnummer:
934637931
EAN:
04001088108806
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passive, 8 poorten, LED van Belden biedt een betrouwbare en efficiënte oplossing voor industriële connectiviteit. Gemaakt van duurzame materialen, waaronder een PBT + ASA-behuizing, zorgt deze module voor langdurige prestaties, zelfs in veeleisende omgevingen. Het apparaat beschikt over 8 M8, 3-polige, A-gecodeerde connectoren en een enkele I/O per poort bekabelingsconfiguratie. Het is in staat om te werken bij temperaturen variërend van -25 °C tot 70 °C en wordt geleverd met een IP67-classificatie, die weerstand biedt tegen stof en water. Bovendien heeft het apparaat groene en gele LED's voor eenvoudige statusindicatie per kanaal en systeemvoeding. Het voldoet aan CE-, RoHS- en China RoHS-normen en heeft UL- en CSA-goedkeuringen, wat naleving van strenge veiligheids- en milieuregels garandeert. Voordelen van de LioN-S passive, 8 poorten, LED zijn onder andere de hoge compatibiliteit met verschillende industriële sensoren en actuatoren, eenvoudige installatie met bevestigingskoppelingsspecificaties, en robuuste prestaties in zware omgevingen. Toepassingen voor dit product zijn uitgebreid en omvatten industriële automatisering, machinebesturing en elke omgeving die veilige en betrouwbare data- en stroomtransmissie vereist.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 934637931 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934637931 |
| Pinafmetingen: | Ø 1 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Afdichtingsmateriaal: | Viton |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 8/LED 3-345/3 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 8 ports, LED |
| Koppelcycli: | max. 100 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 4-polig: | 4 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Geleidergrootte: | max. 0.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.7087 in |
| Diepte (#1): | 145 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 145 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |