LioN-S passive, 6 poorten, LED, M12-verbinding
€ 113,59
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBSM 6/LED 3
Fabrikantnummer:
65346
EAN:
04020841564246
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut65346 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsstroom per kanaal: | max. 1.5 A |
| Uitgangsstroom per module: | max. 1.5 A |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65346 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Modulespanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Modulespanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Hoogte: | 29 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Behuizingscoating: | Nickel, matt |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBSM 6/LED 3 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 6 ports, LED, M12 connection |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | distribution module |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Statusindicator (uitgangen): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Statusindicator (ingangen): | LED yellow per channel |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | M8, CuSn | M12, CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.5276 in |
| Diepte (#1): | 115 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 28,8 mm x 115 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | M12: 0.5 Nm (12pin) |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Stroomdraagvermogen van connector (#2): | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Stroomdraagvermogen van connector: | max. 1,5 A |