LioN-S passief
€ 143,26
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBSM 6/LED3 ESD
Fabrikantnummer:
934637891
EAN:
04001088063440
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passieve module van Belden is een robuust en veelzijdig apparaat ontworpen voor industriële automatiseringsomgevingen. Dit onderdeel, vallend onder de LioN-S passieve subfamilie, beschikt over 6 poorten met LED-indicatoren en een M12-connector. De behuizing is gemaakt van duurzaam PBT + ASA-materiaal, wat zorgt voor bescherming volgens een IP67-classificatie in combinatie met geschikte connectoren. Met afmetingen van 30 mm x 28,8 mm x 115 mm, functioneert deze compacte maar krachtige module binnen een temperatuurbereik van -25°C tot 70°C. Met een voedingsbereik van 10 V DC tot 30 V DC, is het ideaal voor betrouwbare actuator- en sensorverbindingen in veeleisende omstandigheden. Het gebruik van ESD-geschikt materiaal verhoogt de duurzaamheid, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934637891 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934637891 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 29 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBSM 6/LED3 ESD |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 6 ports, LED, M12 connector, ESD-capable material |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | M8, CuSn | M12, CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.5276 in |
| Diepte (#1): | 115 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 28,8 mm x 115 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |