LioN-S passief, 8 poorten
€ 140,71
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 8 3-345/5 M
Fabrikantnummer:
934636751
EAN:
04001088022898
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passief, 8 poorten module, geproduceerd door Belden, is ontworpen om betrouwbare I/O-verbindingen in industriële omgevingen te bieden. Het heeft acht poorten met M8, 3-polige, A-gecodeerde connectoren, die een enkele I/O per poort mogelijk maken. Met een robuuste behuizing van PBT en ASA is de module goed geschikt voor ruwe omgevingen, met een IP67-beschermingsgraad wanneer gebruikt met Hirschmann/Lumberg Automation connectoren. De module werkt binnen een temperatuurbereik van -25 °C tot 70 °C en kan omgaan met verschillende vervuilingsgraden. De LioN-S passieve module bevat LED-indicatoren voor de systeemvoedingsstatus. Het ondersteunt een 24 V DC actuator voedingsspanning en kan een stroom van maximaal 1,5 A per connector en module aan. Geschikt voor het aansluiten van verschillende sensoren, verwerkt het 2-, 3- en 4-draads invoerbedrading configuraties voor PNP-sensoren. Deze module is RoHS en China RoHS compliant, wat zorgt voor milieuvriendelijkheid en naleving.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934636751 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934636751 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 8 3-345/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 8 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.7087 in |
| Diepte (#1): | 145 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 145 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |