LioN-S passief, 8 poorten, LED
€ 190,01
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 8/LED 3-345/15 M
Fabrikantnummer:
65357
EAN:
04020841564871
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passieve module, uitgerust met 8 poorten en LED-indicatoren, is een geavanceerde oplossing die efficiëntie in I/O-verbindingen binnen industriële omgevingen bevordert. Met M8, 3-polige, A-gecodeerde connectors ondersteunt deze module enkele I/O-per-poort configuraties, wat het veelzijdig maakt. De robuuste behuizing gemaakt van PBT + ASA zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in zware omstandigheden, met temperatuurbereiken van -25°C tot 70°C. De IP67-klasse garandeert bescherming tegen stof en water wanneer gecombineerd met compatibele Hirschmann/Lumberg Automation connectoren.
Deze module biedt aanzienlijke voordelen, waaronder eenvoudige statusbewaking via groene systeemvoedings-LED's en gele kanaal-LED's. Met een maximale stroom van 1,5A per connector en module zorgt het voor een stabiele werking onder wisselende belastingen. De actuator voedingsspanning van 24 V DC (SELV/PELV) zorgt voor een stabiele en veilige stroomverdeling.
Ideaal voor industriële automatisering, verbindt de LioN-S passieve module sensoren en actuatoren met uitzonderlijke efficiëntie. De naleving van CE, RoHS en China RoHS normen verzekert dat het voldoet aan strenge veiligheids- en milieuregelingen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor veeleisende toepassingen.
Deze module biedt aanzienlijke voordelen, waaronder eenvoudige statusbewaking via groene systeemvoedings-LED's en gele kanaal-LED's. Met een maximale stroom van 1,5A per connector en module zorgt het voor een stabiele werking onder wisselende belastingen. De actuator voedingsspanning van 24 V DC (SELV/PELV) zorgt voor een stabiele en veilige stroomverdeling.
Ideaal voor industriële automatisering, verbindt de LioN-S passieve module sensoren en actuatoren met uitzonderlijke efficiëntie. De naleving van CE, RoHS en China RoHS normen verzekert dat het voldoet aan strenge veiligheids- en milieuregelingen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor veeleisende toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut65357 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65357 |
| Pinafmetingen: | Ø 1 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Afdichtingsmateriaal: | Viton |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 8/LED 3-345/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 8 ports, LED |
| Koppelcycli: | max. 100 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 4-polig: | 4 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Geleidergrootte: | max. 0.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.7087 in |
| Diepte (#1): | 145 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 145 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |