LioN-S passief, 8 poorten, LED, M12 aansluiting
€ 127,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBSM 8/LED 3
Fabrikantnummer:
65347
EAN:
04020841564253
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passieve module, uitgerust met 8 poorten, beschikt over LED-indicatoren en M12-aansluitingen om I/O-interfacing te optimaliseren. Dit industriële apparaat ondersteunt M8, 3-polige aansluitingen per poort en zorgt voor een robuuste en flexibele integratie in diverse toepassingen. Gehuisvest in duurzaam PBT + ASA-materiaal, heeft het een IP67-classificatie tegen stof en waterindringing in combinatie met Hirschmann / Lumberg Automation-connectoren. Operationeel binnen een breed temperatuurbereik van -25°C tot 70°C, voldoet deze module aan de eisen van veeleisende omgevingen. Het ontwerp zonder potting vergemakkelijkt installatie en onderhoud, terwijl de LED-indicatoren duidelijke statuszichtbaarheid bieden. Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, is het ook compliant met CE, RoHS en China milieuregels, en draagt het UL- en CSA-goedkeuringen, waardoor veilige en betrouwbare prestaties in diverse industriële omgevingen worden gegarandeerd.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut65347 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65347 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 29 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBSM 8/LED 3 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 8 ports, LED, M12 connection |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | M8, CuSn | M12, CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.3937 in |
| Diepte (#1): | 137 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 28,8 mm x 137 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |