LioN-S passief, 8 poorten, LED, ESD-geschikt materiaal
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 8/LED 3-345/5 M ESD
Fabrikantnummer:
106589
EAN:
04020841752100
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passieve module, uitgerust met 8 poorten, is ontworpen voor robuuste industriële toepassingen die nauwkeurige gegevensconnectiviteit vereisen. Met LED-indicatoren en vervaardigd uit PBT + ASA-materiaal dat ESD-bestendig is, zorgt deze module voor efficiënte en veilige gegevensoverdracht. De module ondersteunt M8, 3-polige, A-gecodeerde I/O-verbindingen met één I/O per poort. Het biedt bescherming tot een IP67-classificatie, waardoor het zeer duurzaam is in verschillende omgevingsomstandigheden. De compacte afmetingen van 30 mm x 25,5 mm x 145 mm maken eenvoudige installatie in krappe ruimtes mogelijk. Met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot 70 °C behoudt de module zijn prestaties onder diverse klimatologische omstandigheden. De groene LED-systeemvoedingsindicator en gele LED-statusindicatoren voor elke poort vergemakkelijken eenvoudige monitoring. De LioN-S passieve module is CE- en RoHS-conform, wat bijdraagt aan zowel de veiligheids- als milieunormen. Geschikt voor diverse automatiseringstoepassingen, wordt het voornamelijk gebruikt om de connectiviteit in industriële omgevingen te vereenvoudigen en te verbeteren.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut106589 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 106589 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 8/LED 3-345/5 M ESD |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 8 ports, LED, ESD-capable material |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.7087 in |
| Diepte (#1): | 145 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 145 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |