LioN-S passief, 6 poorten
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 6 3-344/5 M
Fabrikantnummer:
934637877
EAN:
04001088022904
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passieve module met 6 poorten van Belden biedt betrouwbare connectiviteitsoplossingen voor industriële toepassingen. Ontworpen om M8-connectoren met 3-polige en A-gecodeerde configuraties te accommoderen, werkt deze unit binnen een breed temperatuurbereik van -25°C tot 70°C. Gehard in een duurzame PBT + ASA-behuizing die voldoet aan IP67-bescherming, zorgt de module voor optimale prestaties in uitdagende omgevingen. De zes individuele poorten bieden een enkele I/O-bedradingsconfiguratie per poort. Het bevat een groene led-statusindicator voor de systeemvoeding en gele statusindicatoren per kanaal voor eenvoudige bewaking. Met naleving van CE en RoHS-normen en ondersteuning voor verschillende sensortypen, waaronder PNP, garandeert het aanpassingsvermogen en veiligheid.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 934637877 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934637877 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 6 3-344/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 6 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.8425 in |
| Diepte (#1): | 123 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 123 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |