LioN-S passief, 6 poorten, LED
€ 171,89
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 6/LED 3-344/15 M
Fabrikantnummer:
65354
EAN:
04020841564758
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passief, 6 poorten, LED van Belden is een zeer betrouwbare connectiviteitsmodule ontworpen voor industriële toepassingen. Het beschikt over zes M8, 3-polige, A-gecodeerde poorten, wat zorgt voor een veilige enkele I/O per poort configuratie. Gehuisvest in een duurzaam PBT + ASA materiaal, is deze module gebouwd om zware omstandigheden te weerstaan met een IP67-beschermingsgraad. De afmetingen van de module zijn 30 mm x 25,5 mm x 123 mm, waardoor het compact maar efficiënt is. Het gebruikstemperatuurbereik varieert van -25 °C tot 70 °C, waardoor het in verschillende omgevingen kan presteren. De LioN-S-module omvat LED-indicatoren voor zowel systeemvoeding (groen) als poortstatus (geel per kanaal), wat snelle statuscontroles mogelijk maakt. De actuatorspanning varieert van 10 V DC tot 30 V DC met een nominale spanning van 24 V DC. Ontworpen met veiligheid en naleving in gedachten, voldoet het aan CE, RoHS, en China RoHS-normen en is het UL (cULus) gecertificeerd. Bovendien biedt het opties voor het aansluiten van verschillende sensors, waarbij 2-, 3- en 4-draads ingangsbekabelingsconfiguraties met PNP-sensor typen worden ondersteund. Dit product garandeert robuuste prestaties in toepassingen die betrouwbare digitale in- en uitgangsverbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65354 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 V-0 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 6/LED 3-344/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 6 ports, LED |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Temperatuurbereik (afdichting): | gasket see Accessories |
| Type contact / Geslacht: | U-contact, flat contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| 2-polig + PE: | 2 Pin + PE |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Accessoires apart te bestellen: | 730-843-002, GSA 200-4 NBR for temperature range : -30°C to +90°C 730-268-003, GSA 200-7 EPDM for temperature range: -40°C to +125°C |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.8425 in |
| Diepte (#1): | 123 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 123 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Bevestigingsschroef: | M3x10: 4.8 A2F |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3x4: (40-50) Ncm M 3x10: (50-60) Ncm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactschroef: | M3x5: 5.8, Ni5 bk, earthing contact |
| Uniek Nr.: | aut65354 |