LioN-S passief, 4 poorten, LED
€ 112,81
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 4/LED 3-343/5 M
Fabrikantnummer:
65349
EAN:
04020841564703
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passieve module van Belden, uitgerust met 4 poorten en LED-statusindicatoren, is een zeer betrouwbare hub voor uw industriële automatiseringsbehoeften. Ontworpen met M8, 3-polige, A-gecodeerde I/O-verbindingen, biedt de module één I/O per poort met uitstekende bescherming dankzij de robuuste PBT + ASA behuizing met een IP67-classificatie. Deze module werkt binnen een temperatuur bereik van -25 °C tot 70 °C en bevat groene LED-indicatoren voor de systeemvoedingsstatus, wat snelle visuele controles mogelijk maakt. Het apparaat is gebouwd om een verscheidenheid aan omgevingsomstandigheden aan te kunnen, waardoor het zeer veelzijdig en betrouwbaar is. Opmerkelijk is dat de LioN-S passieve module brede operationele spanningsbereiken ondersteunt en 2-, 3- en 4-draads invoer- en uitvoerbedradingsconfiguraties kan accommoderen, waardoor de toepassingsmogelijkheden worden vergroot. Het voldoet ook aan alle relevante veiligheids- en milieunormen, inclusief CE, RoHS en China RoHS. Met zijn multi-functionele mogelijkheden is de module perfect voor het stroomlijnen van uw industriële automatiseringsprocessen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65349 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 4/LED 3-343/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 4 ports, LED |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.937 in |
| Diepte (#1): | 100 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 100 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut65349 |