LioN-S passief, 4 poorten, LED
€ 127,12
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 4/LED 3-343/10 M
Fabrikantnummer:
65350
EAN:
04020841564710
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passieve module van Belden is ontworpen voor hoogwaardige industriële automatiseringstoepassingen. Met vier M8-connectoren met 3 polen en A-codering zorgt deze module voor betrouwbare I/O-verbindingen. De behuizing is gemaakt van robuust PBT + ASA-materiaal en biedt een hoge mate van bescherming met een IP67-classificatie, waardoor het geschikt is voor zware industriële omgevingen. De module bevat groene LED-indicatoren voor de systeemvoedingsstatus en heeft een breed bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot 70 °C, waardoor consistente prestaties onder verschillende omstandigheden worden gegarandeerd. Elke poort kan een maximale stroom van 1,5 A verwerken, wat voldoende vermogen biedt voor aangesloten apparaten. Deze duurzame en betrouwbare module voldoet aan de CE- en RoHS-normen, wat betekent dat het voldoet aan strenge veiligheids- en milieuregels. Ideaal voor toepassingen die een hoge mate van nauwkeurigheid en betrouwbaarheid in industriële automatiseringssystemen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65350 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 4/LED 3-343/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 4 ports, LED |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.937 in |
| Diepte (#1): | 100 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 100 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut65350 |