LioN-S passief, 4 poorten, LED, M12 aansluiting
€ 99,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBSM 4/LED 3
Fabrikantnummer:
65305
EAN:
04020841564239
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passieve module beschikt over 4 poorten met LED-indicatoren en M12-aansluitingen, speciaal ontworpen voor industriële toepassingen die betrouwbare connectiviteit vereisen. Gemaakt van PBT en ASA-behuizingsmateriaal, biedt de module duurzaamheid en waterbestendigheid, met een IP67-classificatie. Het functioneert efficiënt binnen een temperatuurbereik van -25 °C tot 70 °C, wat zorgt voor geschiktheid in diverse omgevingen. De module ondersteunt een actuatorvoedingsspanning van 24 V DC, is compatibel met verschillende sensortypes en bevat gele LED's die de poortstatus aangeven, waardoor het ideaal is voor complexe automatiseringssystemen. De LioN-S eenheid is compatibel met standaard 3-draads PNP-sensoren en biedt een robuuste oplossing voor gestroomlijnde controle en monitoring.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut65305 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65305 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 29 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBSM 4/LED 3 |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 4 ports, LED, M12 connection |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Technische tekeningen: | 935981015Zchng1.bmp |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 / IP 67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | M8: CuSn, pre-nickeled and 0,8 microns gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.5827 in |
| Diepte (#1): | 91 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 28,8 mm x 91 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA, self- extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA, self- extinguishing |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | M8: CuSn, pre-nickeled and 0,8 microns gold-plated |