LioN-S passief, 12 poorten
€ 182,74
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 12 3-347/5 M
Fabrikantnummer:
934637879
EAN:
04001088022928
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passief, 12 poorten module van Belden is ontworpen om betrouwbare en veilige connectiviteit te bieden voor industriële automatiseringssystemen. De behuizing is gemaakt van PBT en ASA-materialen, wat zorgt voor duurzaamheid en een IP67-beschermingsgraad voor zware omgevingen. Deze module bevat twaalf M8, 3-polige, A-gecodeerde poorten, waardoor een configuratie met één I/O per poort mogelijk is, wat ideaal is voor het aansluiten van verschillende sensoren en actuatoren. De contacten zijn gemaakt van CuSn en ondersteund door PA-materiaal, met een FKM O-ring om onder uitdagende omstandigheden de afdichting te verbeteren.
Een van de belangrijkste voordelen van de LioN-S passief module is zijn vermogen om te opereren in een breed temperatuurbereik van -25°C tot 70°C, wat flexibiliteit biedt in verschillende omgevingen. De module is ook voorzien van LED-statusindicatoren voor zowel systeemvoeding als individuele poorten, wat zorgt voor eenvoudige monitoring. Het ondersteunt een nominale actuatorspanningsvoorziening van 24 V DC, met een bereik van 10 V tot 30 V DC, wat het veelzijdig maakt voor verschillende voedingsopstellingen.
De LioN-S passief, 12 poorten module vindt toepassingen in meerdere industriële domeinen zoals de automobielproductie, fabrieksautomatisering en procesbesturing. De compatibiliteit met PNP sensortypen en het vermogen om verschillende bedradingsconfiguraties aan te kunnen (2-, 3-, 4-draads voor ingang en 2-, 3-draads voor uitgang) vergroten de bruikbaarheid in diverse toepassingen, en zorgen voor een naadloze integratie in bestaande systemen.
Een van de belangrijkste voordelen van de LioN-S passief module is zijn vermogen om te opereren in een breed temperatuurbereik van -25°C tot 70°C, wat flexibiliteit biedt in verschillende omgevingen. De module is ook voorzien van LED-statusindicatoren voor zowel systeemvoeding als individuele poorten, wat zorgt voor eenvoudige monitoring. Het ondersteunt een nominale actuatorspanningsvoorziening van 24 V DC, met een bereik van 10 V tot 30 V DC, wat het veelzijdig maakt voor verschillende voedingsopstellingen.
De LioN-S passief, 12 poorten module vindt toepassingen in meerdere industriële domeinen zoals de automobielproductie, fabrieksautomatisering en procesbesturing. De compatibiliteit met PNP sensortypen en het vermogen om verschillende bedradingsconfiguraties aan te kunnen (2-, 3-, 4-draads voor ingang en 2-, 3-draads voor uitgang) vergroten de bruikbaarheid in diverse toepassingen, en zorgen voor een naadloze integratie in bestaande systemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934637879 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934637879 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 12 3-347/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 12 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.5591 in |
| Diepte (#1): | 192 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 192 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |