LioN-S passief, 12 poorten, LED
€ 182,74
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBM 12/LED 3-347/5 M
Fabrikantnummer:
65361
EAN:
04020841564901
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De LioN-S passieve module, met 12 poorten en LED-indicatoren, is ontworpen voor veelzijdige en betrouwbare industriële connectiviteitsoplossingen. Het past bij M8, 3-polige, A-gecodeerde connectoren met één I/O per poort, wat het ideaal maakt voor consistente en georganiseerde bedradingsconfiguraties. De module heeft een behuizing gemaakt van duurzaam PBT + ASA-materiaal en is ontworpen om een breed operationeel temperatuurbereik van -25°C tot 70°C te weerstaan, waardoor prestaties onder verschillende omgevingsomstandigheden worden gewaarborgd. De IP67-classificatie zorgt voor robuuste bescherming tegen stof en water, wat betrouwbaarheid biedt in veeleisende industriële omgevingen. Daarnaast zijn er groene en gele LED-statusindicatoren om snel de systeem- en poortstatus te identificeren. Deze kenmerken gecombineerd met naleving van CE-, RoHS- en China RoHS-voorschriften maken de LioN-S een betrouwbare keuze voor verschillende automatiseringstoepassingen zoals fabrieksautomatisering en procesbesturing.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 65361 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 25,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | PBT + ASA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBM 12/LED 3-347/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | LioN-S passive, 12 ports, LED |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 30 mm |
| Breedte (#1): | 1.1811 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | LioN-S passive |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 / 67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 5 m |
| Kabelnummer: | 328 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 16.4041995 |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 3-polig: | 3 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 7.5591 in |
| Diepte (#1): | 192 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 30 mm x 25,5 mm x 192 mm |
| Aandraaimoment (bevestigingsschroef): | M4: 1 Nm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M8: 0.3 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA, self-extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA, self-extinguishing |
| Contactcoating: | CuSn and gold plated µm 0.8 |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactoppervlaktemateriaal: | CuSn and gold plated µm 0.8 |
| Uniek Nr.: | aut65361 |